DJ Jukebox 25.0

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DJ Jukebox to narzędzie pozwalające na zarządzanie biblioteką utworów muzycznych i innych plików dźwiękowych znajdujących się na dysku twardym komputera.

Za pomocą tej aplikacji nie tylko umieścimy wszystkie piosenki w jednym miejscu, z którego będziemy mogli nimi odpowiednio zarządzać, ale także utworzymy playlisty poszczególnych utworów. Co ciekawe, DJ Jukebox może odtwarzać piosenki losowo albo też w oparciu o oceny użytkownika (te z niższymi notami będą uruchamiane rzadziej lub wcale, podczas gdy uwielbiane "kawałki" program włączy znacznie częściej).

DJ Jukebox powstało z myślą o fanach muzyki dysponujących naprawdę ogromną biblioteką utworów liczoną nawet w tysiącach plików zapisanych w najpopularniejszych formatach. Zawiera szereg przydatnych narzędzi ułatwiających zarządzanie posiadanymi utworami. Można nie tylko wygenerować wspomniane już playlisty, ale także zmienić nazwę utworu, przenieść cały katalog plików (program na bieżąco zmienia ścieżkę docelową utworu jeśli znajduje się on na liście odtwarzania) czy wyszukać swoje ulubione piosenki w bazie.

Jeśli dysponujemy połączeniem w sieci LAN, bazą utworów w DJ Jukebox można zarządzać zdalnie z innego komputera, o ile na obu sprzętach zainstalowana jest opisywana aplikacja. Wystarczy odpowiednio zdefiniować skróty klawiaturowe, by móc cieszyć się dostępem do tej funkcji.

DJ Jukebox oferuje także możliwość ripowania płyt Audio CD na MP3 w celu powiększenia swojej biblioteki. Nie musimy więc ograniczać się do utworów pobranych z sieci, ale możemy także umieścić na naszym HDD piosenki dostępne wcześnie jedynie na klasycznych nośnikach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!