DJ Mixer Express DJ Mixer Express 2.0.3

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DJ Mixer Express to oprogramowanie muzyczne, skierowane zarówno dla początkujących fanów miksowania i zabawy z muzyką, jak i bardziej doświadczonych DJ-ów z własnymi kontrolerami i upodobaniami.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, użytkownik jest poproszony o dodanie plików lub całych folderów z muzyką, która zostanie dodana do zintegrowanego z aplikacją menadżera zasobów. Pod względem rozmieszczenia elementów, programiści podążali sprawdzoną drogą podzielenia okna programu na dwie sekcje: górną i dolną, z których górna przeznaczona jest na same decki i narzędzia DJ-skie, natomiast dolny panel służy jako biblioteka utworów. Pod względem graficznym trzeba przyznać, że DJ Mixer Express prezentuje się naprawdę ładnie i efektownie, ale jednocześnie czytelnie.

Dzięki wsparciu dla formatów audio MP3, M4A, WAV, AIFF, FLAC, CDA, OGG oraz wideo AVI, MP4, MOV, WMV (i nie tylko) program pozwala na bezproblemowy import muzyki, którą następnie możemy dowolnie miksować, synchronizować bity, dodawać efekty czy też kontrolować prędkość i głośność odtwarzania.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo czas pojedynczej sesji to 20 minut, po których należy program uruchomić ponownie. Zablokowane jest również nagrywanie oraz zapisywanie wyników swojej pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!