DJ Mixer Professional DJ Mixer Professional 3.6.10

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DJ Mixer Professional to w pełni funkcjonalny i kompletny program przeznaczony zarówno dla początkującego DJ`a, jak również dla profesjonalistów i doświadczonych muzyków. DJ Mixer posiada prosty i intuicyjny interfejs wyposażony w innowacyjne funkcje i narzędzia do tworzenia i miksowania muzyki na komputerze.

Program oferuje aż cztery funkcjonalne odtwarzacze multimedialne do tworzenia złożonych i dynamicznych dźwięków, a także w jego zasobach znajdziemy narzędzia do karaoke i wbudowaną listę do zarządzania i odtwarzania muzyki oraz całych albumów. DJ Mixer umożliwia dopasowanie bitów i rytmów, a także zawiera mnóstwo przydatnych efektów działających w czasie rzeczywistym.

Oprogramowanie pozwala na miksowanie różnych rodzajów dźwięków i muzyki zapisanych w formacie MP3, M4A, WAV, AIFF, FLAC, CDA oraz OGG, a także odtwarza pliki wideo AVI, MP4, MOV, WMV i wiele innych. Posiada możliwość spowalniania i przyspieszania tempa odtwarzanego utworu muzycznego, a także jest w pełni kompatybilny z bazą stworzoną w programie iTunes. DJ Mixer to profesjonalna aplikacja dla DJ`ów pracujących w klubach, pubach, restauracjach oraz w innych imprezach okolicznościowych.

Oprócz tego umożliwia ręczne lub automatyczne miksowanie dźwięku, a także pozwala na synchronizowanie bitów i mieszanie dźwięków z różnymi plikami wideo. Obsługuje analizator BPM do mierzenia szybkości odtwarzanej muzyki i bez problemów odczytuje całą zawartość płyt CD oraz posiada funkcje do wykrywania i importowania plików wraz z folderami. Nie zabrakło w nim również analogowego wejścia dla mikrofonu lub gramofonów oraz wsparcia dla zewnętrznych mikserów.

Uwaga!

  • DJ Mixer Professional dostępny jest w wersji demonstracyjnej i posiada ograniczoną funkcjonalność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!