r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DLNow 1.37

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DLNow to poręczna i dostępna bezpłatnie aplikacja, pozwalająca na zapis treści strumieniowanych (tzw. streamingów) dostępnych na stronach internetowych oraz zagnieżdżonych multimediów do postaci filmów lub muzyki ulokowanych na dysku twardym komputera.

Galeria programu

Program jest kompatybilny z szeroką gamą portali, wliczając w nie mi.in. YouTube, Dailymotion, Yahoo!, BBC, ESPN, Vimeo, Twitch.tv czy też Facebook i Vine. Bez problemu więc zapiszemy na dysku twardym śmieszne nagranie przesłane przez znajomego, uzyskując tym samym dostęp do niego w dowolnej chwili, nawet bez dostępu do Internetu. Sama obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do przeciągnięcia pożądanego filmiku do okna aplikacji albo po prostu wklejenia jego adresu URL. Aplikacja sama wykryje typ materiału wideo, użytkownikowi zaś pozostaje już tylko ewentualny wybór jakości i naciśnięcie przycisku 'Download'.

DLNow radzi sobie zarówno ze ściąganiem plików wideo, jak również wycinaniem tylko i wyłącznie muzyki i zapisem jej w formacie MP3. Na tle innych aplikacji tego typu, z pewnością dużym plusem dla narzędzia jest obsługa wielu pobierać jednocześnie oraz wsparcie dla nawet sporych rozmiarów playlist. Fani streamingu docenią zaś możliwość nagrywania aktualnie trwających transmisji np. w serwisie Twitch.tv.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kuma-san   6 #2 03.11.2017 17:03

Nie da się pobrać. Przeglądarka blokuje niezabezpieczone połączenie.

  #1 14.03.2017 13:07

Wersja Trial 30 dni...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.