D-Link DCS-4625: nowa kamera do monitoringu Vigilance

Strona główna Aktualności
D-Link wprowadza do oferty nową kamerę do domowego monitoringu, fot. Pixabay
D-Link wprowadza do oferty nową kamerę do domowego monitoringu, fot. Pixabay

O autorze

D-Link wprowadza na rynek nową, 5-megapikselowa kamerę do całodobowego monitoringu. Model DCS-4625 został wyposażony w obiektyw typu "rybie oko", który pozwoli obserwować duży obszar.

Kamerę o wysokiej rozdzielczości, którą zaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, wyposażono w obiektyw typu „rybie oko”, który umożliwia obserwację obszaru w 360-stopniach. Przetwornik wysokiej jakości oraz funkcja korekcji zniekształceń zapewniają rejestrację bardzo dobrej jakości wideo w każdych warunkach. Kamera idealnie sprawdzi się w całodobowym monitorowaniu dużych obszarów – biur lub obiektów przemysłowych. Automatyczne powiadomienia w połączeniu z funkcją wykrywania ruchu oraz nagrywania wideo i dźwięku zapewniają, że żadna podejrzana aktywność nie pozostanie nie zauważona.

Wsparcie najnowszych standardów H.265 High Efficiency Video Coding (HEVC) maksymalizuje przepustowość sieci. Funkcja 3DNR służąca do redukcji szumów oraz WDR poprawiają jakość wideo rejestrowanego w warunkach słabego oświetlenia, jak np. przy wejściach do budynku lub w magazynach. Natomiast wbudowane diody doświetlenia światłem IR oraz automatyczny filtr podczerwieni umożliwiają uzyskanie bardzo wyraźnego obrazu nawet w całkowitej ciemności. Dodatkowo kamera obsługuje PoE, co ułatwia montaż w odległych lokalizacjach, gdzie nie ma poprowadzonych kabli elektrycznych.

Dołączone bezpłatne oprogramowanie do zarządzania monitoringiem D-ViewCam pozwala aktywnie nadzorować monitoring w czasie rzeczywistym. Dzięki temu z jednego miejsca można zarządzać wieloma kamerami, kontrolować rejestrowane wideo oraz otrzymywać powiadomienia przez email. Dodatkowo aplikacja mobilna D-ViewCam umożliwia wygodną kontrolę monitorowanych obszarów o każdej porze dnia i nocy.

Specyfikacja techniczna kamery Vigilance typu „rybie oko”

  • 1/2.5” 5-megapikselowy progresywny przetwornik CMOS
  • Maksymalna rozdzielczość 2560 x 1920
  • Funkcja Wide Dynamic Range (WDR)
  • Wbudowane doświetlenie IR LED o zasięgu 5 metrów
  • Strumieniowanie i nagrywanie z kodekami H.265, H.264 i MJPEG
  • Wykrywanie ruchu

© dobreprogramy
s