r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DMG Extractor 1.3.16.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DMG Extractor to darmowa i nieco ograniczona funkcjonalnie edycja narzędzia przeznaczonego do otwierania i wyodrębniania zawartości plików DMG, ale nie tylko.

Umożliwia ono wygodne korzystanie z plików obrazu dysku w formacie DMG wykorzystywanych przez komputery z systemem operacyjnym Mac OS bez konieczności ich konwersji do plików ISO lub IMG. Według zapewnień twórców program dobrze radzi sobie z dużymi plikami DMG, których rozmiar przekracza 4 GB. Narzędzie daje użytkownikowi możliwość przeglądania, otwierania, podglądu oraz wyodrębniania zawartości wspomnianych obrazów dysku. DMG Extractor potrafi obsługiwać pliki RAW, ZLIB, BZIP2 oraz DMG.

r   e   k   l   a   m   a

Poza edycją bezpłatną producent udostępnia również wersję płatną Home Edition, która wykorzystywana może być do celów komercyjnych, oferując możliwość pracy z zaszyfrowanymi obrazami dysków DMG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #3 10.09.2014 23:07

@Anonim (niezalogowany): Plik jest czysty, a alert ze strony oprogramowania zabezpieczającego dotyczy zapewne naszego asystenta pobierania. Może on zawierać tzw. oferty sponsorowane o charakterze reklamowym i stąd niektóre nadwrażliwie programy antywirusowe mogą reagować. Faktycznie jednak nie ma tam żadnego zagrożenia, a już z całą stanowczością nie ma żadnych wirusów.

Aby uniknąć tego problemu w przyszłości polecam korzystanie z linków bezpośrednich podczas pobierania programów od nas (przycisk po prawej stronie, tuż nad gwiazdkami z oceną programu) lub bezpłatną rejestrację konta użytkownika, ponieważ po zalogowaniu asystent pobierania jest wyłączany i wszystkie programy pobierane są domyślnie bezpośrednio.

  #2 10.09.2014 16:36

ma wirusa

  #1 11.07.2014 22:19

wymaga net framework 3.5

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.