DMG Extractor 1.3.16.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DMG Extractor to darmowa i nieco ograniczona funkcjonalnie edycja narzędzia przeznaczonego do otwierania i wyodrębniania zawartości plików DMG, ale nie tylko.

Umożliwia ono wygodne korzystanie z plików obrazu dysku w formacie DMG wykorzystywanych przez komputery z systemem operacyjnym Mac OS bez konieczności ich konwersji do plików ISO lub IMG. Według zapewnień twórców program dobrze radzi sobie z dużymi plikami DMG, których rozmiar przekracza 4 GB. Narzędzie daje użytkownikowi możliwość przeglądania, otwierania, podglądu oraz wyodrębniania zawartości wspomnianych obrazów dysku. DMG Extractor potrafi obsługiwać pliki RAW, ZLIB, BZIP2 oraz DMG.

Poza edycją bezpłatną producent udostępnia również wersję płatną Home Edition, która wykorzystywana może być do celów komercyjnych, oferując możliwość pracy z zaszyfrowanymi obrazami dysków DMG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #3 10.09.2014 23:07

@Anonim (niezalogowany): Plik jest czysty, a alert ze strony oprogramowania zabezpieczającego dotyczy zapewne naszego asystenta pobierania. Może on zawierać tzw. oferty sponsorowane o charakterze reklamowym i stąd niektóre nadwrażliwie programy antywirusowe mogą reagować. Faktycznie jednak nie ma tam żadnego zagrożenia, a już z całą stanowczością nie ma żadnych wirusów.

Aby uniknąć tego problemu w przyszłości polecam korzystanie z linków bezpośrednich podczas pobierania programów od nas (przycisk po prawej stronie, tuż nad gwiazdkami z oceną programu) lub bezpłatną rejestrację konta użytkownika, ponieważ po zalogowaniu asystent pobierania jest wyłączany i wszystkie programy pobierane są domyślnie bezpośrednio.

  #2 10.09.2014 16:36

ma wirusa

  #1 11.07.2014 22:19

wymaga net framework 3.5