r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DOTA 2 – tryb kooperacji w tegorocznym Battle Pass

Strona główna AktualnościROZRYWKA

7 sierpnia w Seattle odbędą się zawody e-Sportowe w DOTA 2 – The International 2017. W turnieju weźmie udział 16 profesjonalnych drużyn z całego świata. Na zwycięzców – oprócz tytułu mistrza – czeka spora suma pieniędzy oraz trofeum Aegis of Champions wykute z brązu i srebra.

Ze względu na zbliżający się The International 2017, Valve rozpoczęło sprzedaż Battle Pass i jedną czwartą uzbieranych pieniędzy postanowiło przeznaczyć na pulę nagród. W zeszłym roku firmie udało się zebrać aż 20 milionów dolarów - była to największa pula pieniędzy w całej historii e-sportu. Istnieje duża szansa na to, że w tym roku padnie nowy rekord, a to ze względu na nową i dosyć interesującą zawartość.

Tegoroczna Przepustka Bitewna zawiera kampanię kooperacyjną pt. „Slitbreaker”. Jest to rozgrywka przeznaczona dla czterech graczy, w której nasza drużyna ma za zadanie przedostać się przez różnorodne pułapki i zmierzyć się z potworami napotykanymi na swojej drodze. Uczestnicząc w takich misjach, zdobywamy specjalnie punkty doświadczenia, które będziemy mogli potem wymieniać na kosmetyczne dodatki dla naszych bohaterów.

Zyskamy również możliwość wejścia w posiadanie ekskluzywnego przedmiotu jakim jest Desert Sands Baby Roshan. Slitbreaker podzielony jest na dwa akty: The Sands of Fate i Vault in the Deep, pierwszy z nich ma zostać wydany jeszcze w tym miesiącu. Natomiast Vault in the Deep swą premierę będzie miał w okolicach lipca. Valve nie podało informacji na temat czasu, jaki zajmie nam przejście kampanii ani szczegółów samej rozgrywki.

r   e   k   l   a   m   a

Battle Pass, oprócz kampanii, zawiera również nowy wygląd mapy (Reef's Edge), zadania drużynowe, nowe wardy, specjalne efekty np. blink daggera, wieże i wiele innych. Na oficjalnej stronie zobaczyć można, co jeszcze zawiera tegoroczna Przepustka Bitewna.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.