DRAKERZ-Confrontation Beta

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DRAKERZ-Confrontation to wyjątkowa, taktyczna kolekcjonerska karcianka (CCG - collectible card games), w której udało połączyć się cechy typowej komputerowej gry karcianej z gatunkiem MOBA, a także elementami gier planszowych.

Gracze wcielają się w jeźdźców Drakos, mitycznych stworzeń będących pół-smokami, a pół chimerami żyjącymi w zagrożonym, pełnym czarów, fantazji i magii świecie Oniris. Rywalizują oni jeden na jeden w epickich pojedynkach na specjalnie wyznaczonych do tego celu arenach celem zapisania swego imienia w legendzie o Oniris – świecie snów.

Zabawę rozpoczynamy od wybrania własnego Drako. Spośród sześciu dostępnych gatunków należy dokonać właściwego wyboru, ponieważ każdy gatunek posiada własne, indywidualne zdolności i właściwości mogące w różnoraki sposób wpływać na przebieg rozgrywki.

Główny jednak nurt w grze opiera się na kolekcjonowaniu i zarządzaniu talią własnych kart, przy pomocy których będziemy starali się rozgromić napotkanego przeciwnika. Do dyspozycji będziemy mieli kilka ich rodzajów: Fury, Interruption, Equipment czy Upgrade. Każdemu przypisane zostały specyficzne atrybuty jak chociażby zwiększenie mocy ataku, odbudowanie wcześniejszego wyposażenia, broni i amunicji, aż po zatrzymanie ataku wroga wraz ze skutecznym zakłóceniem jego strategii działania.

W trybach zabawy również znajdzie się coś dla każdego. Poza głównym wyborem pomiędzy rozgrywką kartami wirtualnymi, a prawdziwymi (dodatkowo przy użyciu kamery internetowej) znajdziemy ciekawy i rozbudowany samouczek, tryb Story Mode umożliwiający graczowi podniesienie swoich predyspozycji bojowych w walce z komputerowymi przeciwnikami oraz Online Duel czyli pojedynki sieciowe z graczami z całego świata i związane z tym awanse w ogólnym rankingu gry.

Dobra oprawa audiowizualna, a także możliwość wystąpienia nieskończonej liczby scenariuszy wynikających z układu kart, posiadanego poziomu doświadczenia i konkretnego rodzaju postaci połączona z elementami taktyki oraz strategii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tym tytule.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy wpierw zarejestrować się na stronie projektu, a następnie pobrać specjalny menedżer pobierania i instalacji gry. Dostęp do gry umożliwia również platforma Steam.
  • Tytuł jest w fazie beta, ale w trakcie gry nie stwierdziliśmy poważniejszych błędów uniemożliwiających bądź też utrudniających rozgrywkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!