DSJ 3 na Dzień Dziecka :-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś Dzień Dziecka więc coś dla dzieci (tych małych i tych dużych) pojawić się w serwisie musi :-)

Szczęśliwie z pomocą przyszedł nam Jussi Koskela - autor kultowej gry Deluxe Ski Jumping. Wprawdzie ostateczna, wersja trzecia, tych pasjonujących skoków narciarskich jeszcze nie ujrzała światła dziennego jednak już dziś możemy zaprosić wszystkich "dzieciaków" do testowania wersji beta 3 Deluxe Ski Jumping 3. Naprawdę warto, zabawa jest przednia, grafika została poprawiona, mamy również możliwość obserwacji skoczka z różnych kamer (w ostatecznej wersji będzie ich więcej). W wersji beta dostępne są dwie skocznie, duża i mamucia, można skorzystać z trybu "praktyka", bądź Puchar Świata lub zawody drużynowe. Oczywiście zawodników i drużyny można tworzyć we własnym zakresie.

Muszę jednak zaznaczyć, że jest to wersja beta, może się zdarzyć, że w pewnych konfiguracjach sprzętowych i programowych mogą wystąpić problemy z działaniem, pamiętajcie również o skorzystaniu z opcji setup przed uruchomieniem gry. Niestety nowa wersja ma również większe wymagania: procesor Pentium III 450 MHz lub szybszy i 128 MB pamięci RAM, działa w systemach Windows 98/Me/2000/XP.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy czują się dziećmi i zapraszamy do zabawy, grę można pobrać tutaj (w serwisie, w dziale PO GODZINACH pojawi się dopiero po ukazaniu się wersji stabilnej).

© dobreprogramy
s