r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DSynchronize 2.32.7

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

DSynchronize to niewielkie i dostępne za darmo narzędzie do synchronizacji dowolnej ilości folderów pomiędzy nośnikami danych, takimi jak dyski twarde, napędy USB/pendrive, serwery FTP, komputery w sieciach lokalnych, a nawet dyskietki.

Galeria programu

Warto zauważyć, że aplikacja nie wymaga instalacji, nie wprowadza tym samym żadnych danych do systemowego rejestru i jest w pełni przenośna. Po jej uruchomieniu, użytkownikowi przedstawiane jest okno aplikacji, w którym na samym początku należy zdefiniować przynajmniej jeden folder źródłowy oraz miejsce do wykonywania synchronizacji. Po wskazaniu katalogu, można wybrać dodatkowe opcje, takie jak opcja podglądu przy synchronizacji, przenoszenia plików zamiast ich kopiowania, zapis logów z operacji czy też zamknięcie systemu po zakończeniu działania.

Dodatkowo użytkownik może włączyć funkcję automatycznej synchronizacji w czasie rzeczywistym oraz opcję weryfikacji przeniesionych danych. DSynchronize posiada także możliwość włączenia uruchamiania razem ze startem systemu operacyjnego, czy też włączania się jako usługa. W oknie programu prezentowana jest także lista usuwanych, dodawanych i zmienianych plików, dzięki czemu można śledzić i ewentualnie skorygować działanie aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.