r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DUCKIE DECK ROBO BUDDIES 1.0

Strona główna iOS Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci

DUCKIE DECK ROBO BUDDIES to produkcja stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach smartfonów i tabletów. Należy do serii aplikacji DUCKIE DECK.

Galeria programu

Na ROBO BUDDIES składa się mini gra, którą powtarzamy po to aby zdobyć kolejne elementy naszego robota. Jej zasady są proste. Odkrywając zakryty obrazem za pomocą gumki musimy dopasować jeden z przedstawionych obok elementów. Gdy uda nam się to 3 razy zyskujemy jeden element.

r   e   k   l   a   m   a

Grę cechuje bardzo dobre i ładne wykonanie. Zarówno pod względem graficznym jak i muzycznym. Jest to jednak pozycja, przy której niezbędna jest obecność starszej osoby, a najlepiej czynny udział w zabawie. Szkoda też, że po zbudowaniu robota nie mamy możliwości zapisania go, a jedynie rozpoczęcia zabawy na nowo.

DUCKIE DECK ROBO BUDDIES dostępny jest za darmo, nie zawiera reklam ani mikropłatności. Pod pozorem zabawy w tworzenie robota uczy odnajdywania elementów oraz kojarzenia obiektów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.