r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DUOtris 1.02

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oto Tetris w oryginalnym wariancie. Zasady znane - ułożyć obok siebie przynajmniej trzy elementy tego samego koloru. W grze mamy podwójne utrudnienie bowiem jednocześnie sterujemy klockami na dwóch planszach. Spadają one nie tylko w dół, ale również lecą z dołu do góry, wszystko trochę na zasadzie lustrzanego odbicia. Dostępne są dwa tryby gry, Arcade to szybkie tempo plus różne dopalacze, dodatkowo rozbudowany o szereg niespodzianek (wybuchy, przenoszenie kolumn, całych wierszy itp). Tryb Classic jest wolniejszy lecz wcale nie mniej wymagający. W grze mamy możliwość podłożenia własnej ścieżki dźwiękowej umieszczając pliki w formacie MP3 w odpowiednim folderze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 31.12.2014 12:03

Jeśli ktoś lubi udziwnienia klasycznych gier to polecam, mi przypadło do gustu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.