r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DUOtris na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Tetris w nieco niestandardowym wariancie.

Zasady znane - ułożyć obok siebie przynajmniej trzy elementy tego samego koloru. W grze mamy podwójne utrudnienie bowiem jednocześnie sterujemy klockami na dwóch planszach. Spadają one nie tylko w dół, ale również lecą z dołu do góry, wszystko trochę na zasadzie lustrzanego odbicia. Dostępne są dwa tryby gry, Arcade to szybkie tempo plus różne dopalacze, dodatkowo rozbudowany o szereg niespodzianek (wybuchy, przenoszenie kolumn, całych wierszy itp). Tryb Classic jest wolniejszy lecz wcale nie mniej wymagający. W grze mamy możliwość podłożenia własnej ścieżki dźwiękowej umieszczając pliki w formacie MP3 w odpowiednim folderze.

Grę DUOtris można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Puzzle/Tetris.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się zapowiedziami Lost Planet 2 - niebawem powrócimy na mocno odmienioną planetę E.D.N. 3, oraz Red Dead Redemption, czyli GTA w klimatach kowbojskich.Na deser zaś test sprzętu - Sapphire HD 4890 kontra ZOTAC GTX 275 AMP!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.