DVB Dream 3.2

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Odtwarzacz strumieni audio/wideo nadawanych przez sygnał satelitarny we wszystkich standardach telewizji cyfrowej DVB.

Program umożliwia wyświetlanie elektronicznego programu telewizyjnego, teletekstu, obsługuje przełączniki DiSEqC i obrotnice, pozwala również na nagrywanie transmisji do kilku formatów, w tym MPEG. Ciekawą opcją aplikacji jest nadawanie strumienia audio/wideo w sieci lokalnej. Do poprawnej pracy DVB Dream wymagana jest, oprócz oczywistej w tym przypadku anteny satelitarnej, także jeden z kilkunastu modeli specjalnych kart do odbioru telewizji satelitarnej (Skystar2, Airstar2, Cablestar2, Twinhan, Pinnacle). Listę kanałów można umieszczać zarówno po prawej jak i lewej stronie, DVB Dream oferuje również zaawansowane segregowanie kategorii.

Funkcjonalność programu poszerza spora ilość pluginów (wtyczek), które można pobrać ze strony producenta.

Uwaga!

  1. Lista wspieranych urządzeń znajduje się na stronie projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dużo funkcji, mozliwość podglądu kilku stacji jednocześnie, możliwe ręczne wyszukiwanie kanałów.
Problemy z nagrywaniem
ocena użytkownika
05.01.2014 20:47 • Recenzja do wersji 2.5

Program bardzo rozbudowany, najlepszy jaki miałem. Jedyną i to dość duża wadą, są problemy z nagrywaniem, mam wolne 500GB a on wyświetla komunikat, że mało miejsca. inne programy nie mają z tym problemu Total Media 3.5 czy WMC.