r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DVB-T finder 1.58

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu

DVB-T Finder to proste, ale bardzo przydatne narzędzie dla osób korzystających z naziemnej telewizji cyfrowej. Pozwala sprawdzić rozmieszczenie najbliższych nadajników oraz nadawane za ich pomocą kanały.

Galeria programu

Aplikacja w oparciu o naszą lokalizację podaje rozmieszczenie i informacje o najbliższych nadajnikach. W ich informacjach szczegółowych sprawdzimy nie tylko moc, ale i azymut względem naszej pozycji. Wybierając poszczególne, przypisane do masztu MUX'y dowiemy się jakie kanały za ich pomocą będziemy odbierali.

Informacje zawarte w DVB-T Finder pozwalają lepiej umiejscowić antenę kierując ją w stronę najbliższego bądź najsilniejszego nadajnika. Poszczególne wyniki możemy filtrować określając m.in maksymalną odległość nadajnika czy też interesujące nas MUX'y. Aplikacja pozwala również sprawdzić informacje o pracach serwisowych na wybranych masztach. Dostępna jest za darmo, zawiera niewielkie reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 19.05.2017 20:17

Polecam również DVB-T Finder wydaną przez Sławomira Bienia! Dostępna jest na Androida i iOS. Mocny konkurent powyższej aplikacji!
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.biekli.dvbtfinder

iOS: DVB-T Finder Pro autorstwa Slawomir Bienia
https://appsto.re/pl/4o77gb.i

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.