reklama

DVD Author Plus 3.17

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD Author Plus to narzędzie, łączące w sobie najczęściej wykorzystywane funkcje do tworzenia różnego rodzaju kompilacji i wypalania ich na nośnikach DVD.

Program wyposażony został w przemyślany i prosty w obsłudze interfejs graficzny. Poszczególne narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie określonych operacji umieszczone zostały na specjalnym pasku w górnej części okna głównego. Znajdziemy na nim funkcje pozwalające m.in. stworzyć i nagrać płyty DVD-Video, kompatybilne z większością stacjonarnych odtwarzaczy DVD, wypalić na nośnik dane, stworzyć i nagrać kopię zapasową płyty (obraz ISO), bezpośrednio skopiować zawartość jednego nośnika na drugi (wymagane posiadanie dwóch napędów, w tym jednej nagrywarki), a także wykasować płytę wielokrotnego zapisu. Program dostarcza także wielu szczegółowych informacji zarówno o zainstalowanych w komputerze napędach, jak również znajdujących się w nich nośnikach.

Najciekawszą funkcją oferowaną przez DVD Author Plus jest bez wątpienia opcja tworzenia i wypalania nośników DVD-Video. Pozwala ona bardzo szybko, a zarazem wygodnie nagrywać na płyty multimedia, które następnie bez problemu odtworzymy np. na kinie domowym. Podobnie jak w przypadku pracy nad kompilacjami z danymi, także w tym przypadku wspierana jest metoda "przeciągnij-i-upuść", pozwalająca łatwo dodawać do kompilacji kolejne filmy, klipy itp. Niestety wśród opcji do konfiguracji wyjściowego materiału nie znajdziemy wielu ustawień - użytkownik może wybrać jedynie tytuł płyty, proporcje obrazu (4:3, 16:9), format wideo (NTSC, PAL) oraz jakość obrazu. Z poziomu programu nie jest również możliwe tworzenie menu dla płyt DVD z filmami.

DVD Author Plus obsługuje płyty CD-R, CD-RW, DVD-R\+R (w tym nośniki dwuwarstwowe), DVD-RW oraz DVD-RAM. Zapis odbywać się może w trybach TAO, SAO i DAO z możliwością tworzenia dysków wielosesyjnych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na nagranie maksymalnie 2 płyt i 10 minut muzyki.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hins   6 #5 19.08.2016 11:18

Ha ha trzeba mieć niezle narąbane we łbie aby płacić za program który nagrywa filmy w PRZESTARZAŁYM formacie DVD! I kto w ogóle płyt dzisiaj używa? Pendrivy są o wiele bardziej użyteczne.
Dzisiaj nie trzeba nagrywać filmów w DVD, tylko wrzucić od razu na pendrive MP4, AVI, MKV bo radzą sobie z nimi nawet zwykłe dekodery DVBT!

  #4 04.10.2013 16:58

ciekawe co za ułomna osoba napisała że licencja jest bezpłatna skoro po instalacji wyskakuje ze to trial i można nagrać 2 płyty dvd 10 płyt audio cd a potem należy kupić licencje

eddie71   10 #3 21.07.2011 23:07

Zauważyłem w opisie programu,że użytkownik może wybrać format 19:9.
Dość nietypowy-chyba,że pomyłka w druku.

PiotrN72   10 #2 30.05.2011 17:58

Testowałem - szału nie robi. Tłumaczenie rzeczywiście śmiechu warte.

Mangas   8 #1 30.05.2011 16:37

Program nie posiadający w sobie niczego nadzwyczajnego. Najlepsze w nim jest... tłumaczenie na język polski :D. Nie wiem kto to "spolszczył", ale to istna komedia :D.

reklama