r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DVD Chief 2.20 Build 694

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD Chief to aplikacja do katalogowania filmów, która ułatwia zarządzanie, gromadzenie i przechowywanie informacji na temat naszego zbioru filmów. Umożliwia ono wygodne organizowanie całej naszej kolekcji wideo z nośników optycznych (DVD i Blu-ray), dysków twardych i NAS, a także tych, które przechowywane są w postaci obrazu ISO.

Galeria programu

Program potrafi automatycznie pobierać informacje o filmie, a odbywa się to po włożeniu do napędu płyty lub wskazaniu obrazu ISO. Możliwe jest również ręczne wyszukiwanie informacji o filmach, po uprzednim wpisaniu jego tytułu we wbudowanej przeglądarce. DVD Chief wspiera następujące bazy internetowe z informacjami dla kinomaniaków - DVDempire, IMDB, DVDList.kazart.com, Blu-ray.com, Amazon, Kinopoisk.ru, TheTVDB oraz TheMovieDB.org.

Pobrane automatycznie przez program dane mogą być przez użytkownika dowolnie modyfikowane. Może on ławo zmieniać opis i wszelakie informacje o filmie, aktorach, którzy w nim występują, a także gromadzić w katalogu obrazy przedstawiające np. ulubione sceny itp. DVD Chief wyposażony został oprócz wspomnianej wyszukiwarki również w szereg użytecznych narzędzi do sortowania i filtrowania zbioru, który okazują się niezastąpione kiedy nasza baza zawiera informacje o większej ilości filmów.

W aplikacji nie zabrakło również funkcji do tworzenia listy pożyczonych filmów, bazy odnośników do sklepów online, gdzie można je zakupić, a także rozbudowanego modułu statystyk i raportów. DVD Chief obsługuje system Unicode, umożliwiający przechowywanie informacji o multimediach w wielu językach. Wyposażony on został w interfejs graficzny, bazujący na doskonale znanym z pakietu Office mechanizmie wstążki. Pomimo braku polskiej wersji językowej, nawet początkujący użytkownik bez problemu poradzi sobie z obsługą programu.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 90 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Manuelito di Alvarezo   7 #1 17.02.2013 13:01

Dzięki, szukałem takiego programu

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.