DVD Chief DVD Chief 2.20 Build 694

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD Chief to aplikacja do katalogowania filmów, która ułatwia zarządzanie, gromadzenie i przechowywanie informacji na temat naszego zbioru filmów. Umożliwia ono wygodne organizowanie całej naszej kolekcji wideo z nośników optycznych (DVD i Blu-ray), dysków twardych i NAS, a także tych, które przechowywane są w postaci obrazu ISO.

Program potrafi automatycznie pobierać informacje o filmie, a odbywa się to po włożeniu do napędu płyty lub wskazaniu obrazu ISO. Możliwe jest również ręczne wyszukiwanie informacji o filmach, po uprzednim wpisaniu jego tytułu we wbudowanej przeglądarce. DVD Chief wspiera następujące bazy internetowe z informacjami dla kinomaniaków - DVDempire, IMDB, DVDList.kazart.com, Blu-ray.com, Amazon, Kinopoisk.ru, TheTVDB oraz TheMovieDB.org.

Pobrane automatycznie przez program dane mogą być przez użytkownika dowolnie modyfikowane. Może on ławo zmieniać opis i wszelakie informacje o filmie, aktorach, którzy w nim występują, a także gromadzić w katalogu obrazy przedstawiające np. ulubione sceny itp. DVD Chief wyposażony został oprócz wspomnianej wyszukiwarki również w szereg użytecznych narzędzi do sortowania i filtrowania zbioru, który okazują się niezastąpione kiedy nasza baza zawiera informacje o większej ilości filmów.

W aplikacji nie zabrakło również funkcji do tworzenia listy pożyczonych filmów, bazy odnośników do sklepów online, gdzie można je zakupić, a także rozbudowanego modułu statystyk i raportów. DVD Chief obsługuje system Unicode, umożliwiający przechowywanie informacji o multimediach w wielu językach. Wyposażony on został w interfejs graficzny, bazujący na doskonale znanym z pakietu Office mechanizmie wstążki. Pomimo braku polskiej wersji językowej, nawet początkujący użytkownik bez problemu poradzi sobie z obsługą programu.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 90 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!