DVD Flick 1.3.0.7

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD Flick to proste i darmowe narzędzie służące do authoringu DVD. Umożliwia ono konwersję materiałów wideo do formatów kompatybilnych z odtwarzaczami DVD, dodanie do projektu menu oraz wygenerowanie na jego podstawie obrazu ISO. Z poziomu aplikacji nagramy również efekty naszej pracy na nośnik optyczny.

Program wyposażony został w prosty i intuicyjny interfejs graficzny, który pomimo braku polskiej wersji językowej nie stworzy żadnych problemów nawet początkującemu użytkownikowi. Dysponuje on jedynie podstawową funkcjonalnością, bez zbędnych wodotrysków. DVD Flick umożliwia tworzenie projektów, w obrębie których możemy dodawać dowolną ilość filmików w różnych formatach. W dalszym etapie użytkownik posiada możliwość manipulowania kolejnością klipów, zarządzania ścieżką dźwiękową czy dodawania napisów, które będą wyświetlane na obrazie.

Oprogramowanie wspiera ponad 45 najpopularniejszych formatów wideo (m.in. AVI, MPEG-1/2/4, AVS, SWF, MVI, CIN, DXA, GFX i inne), obsługując przy tym około 100 różnych filtrów i kodeków audio/wideo. Wśród wspieranych formatów napisów znajdziemy MicroDVD, SubRip (SRT), Substation Alpha (SSA/ASS) i SubView. Pełną dokumentację znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #2 18.12.2015 21:43

Pobrałem ze strony producenta DVD Flick i chciałem zrobić test. Otworzyłem program , następnie wybieram opcję " open project " i następnie " wszystkie pliki " , wybieram swoje video i ... pokazuje się info , że plik video nie jest obsługiwany przez DVD flick. Coś w tym rodzaju. A przecież w opisie podane są formaty video : między innymi wmv . Chciałem więc otworzyć " New Project " (Nowy projekt) a to mi się w ogóle nie otwiera. Zatem co jest z tym programem ? Mam Windows 7 Professional 64 bites . A potrzebuję darmowego programu do nagrywania filmów na płytę DVD , którą można by było odtwarzać na każdym odtwarzaczu.

Autor edytował komentarz.
yanko wojownik   14 #1 30.12.2014 18:13

Prosty, szybki, minimalistyczny interfejs - to co lubię, używam rzadko, ale mam w arsenale.