r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DVD Slim Free 2.8.0.2

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD Slim Free to małe i bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do projektowania i wydruku okładek do pudełek w najróżniejszych formatach dla płyt CD, DVD, Blu-ray, a także mini CD/DVD czy kaset VHS.

Aplikacja wyposażona została jedynie w najpotrzebniejsze funkcje, które pozwalają szybko i wygodnie projektować własne okładki dla nośników danych. Umożliwia ona wczytanie do zdefiniowanych przez autorów szablonów dowolną grafikę z dysku komputera, nałożenie tekstu z tytułem, a także ustalenie podstawowych jego właściwości, tj. kroju czcionki, jej rozmiaru i koloru.

Z poziomu aplikacji mamy również możliwość edycji zdefiniowanych przez twórców szablonów okładek. Użytkownik może łatwo dostosować marginesy oraz szerokość i wysokość okładki. DVD Slim Free umożliwia dodatkowo wyszukiwanie i pobieranie grafik dla naszych projektów z popularnych serwisów z okładkami - tj. Mega-Search.net, FreeCovers.net, AllCdCover.com, CdCovers.cc i CoverTarget.com.

Wśród dostępnych w programie typów okładek znajdziemy CD/DVD box, CD/DVD box slim (7mm i 5mm), CD/DVD slim (9mm), CD/DVD (przód, tył i płyta), mini CD/DVD (przód, tył i płyta), VHS, etykiety dla CD/DVD, Blu-ray/HD-DVD oraz Nintendo Wii, PS3, PSP.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 08.02.2018 20:06

@nefla (niezalogowany): Niestety nie, posiada jedynie opcje wydruku z pliku graficznego.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 21.07.2016 22:22

Swojego czasu używałem i sprawdzał się bezbłędnie. Spora baza gotowych projektów i pomysłów do realizacji.

cameleon06   8 #3 01.02.2016 02:15

Ja już od kliku lat używam " Undercover XP " mimo ,że ostatnio mam Windows 7 . Też darmowy , nie zasobożerny . W tym programie można robić i wydrukować obustronną książeczkę ( ja właśnie tak robię ) i na tył płyty wkładkę. Można również wybrać formaty na inne okładki . Polecam

  #2 24.10.2014 13:12

czy pozwala też projektować naklejki na płyty?

  #1 25.10.2012 16:21

Program rewelacyjny polecam każdemu i co najważniejsze jest jak sama nazwa na to wskazuje za FREE

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.