DVD Slim Free 2.8.0.3

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD Slim Free to małe i bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do projektowania i wydruku okładek do pudełek w najróżniejszych formatach dla płyt CD, DVD, Blu-ray, a także mini CD/DVD czy kaset VHS.

Aplikacja wyposażona została jedynie w najpotrzebniejsze funkcje, które pozwalają szybko i wygodnie projektować własne okładki dla nośników danych. Umożliwia ona wczytanie do zdefiniowanych przez autorów szablonów dowolną grafikę z dysku komputera, nałożenie tekstu z tytułem, a także ustalenie podstawowych jego właściwości, tj. kroju czcionki, jej rozmiaru i koloru.

Z poziomu aplikacji mamy również możliwość edycji zdefiniowanych przez twórców szablonów okładek. Użytkownik może łatwo dostosować marginesy oraz szerokość i wysokość okładki. DVD Slim Free umożliwia dodatkowo wyszukiwanie i pobieranie grafik dla naszych projektów z popularnych serwisów z okładkami - tj. Mega-Search.net, FreeCovers.net, AllCdCover.com, CdCovers.cc i CoverTarget.com.

Wśród dostępnych w programie typów okładek znajdziemy CD/DVD box, CD/DVD box slim (7mm i 5mm), CD/DVD slim (9mm), CD/DVD (przód, tył i płyta), mini CD/DVD (przód, tył i płyta), VHS, etykiety dla CD/DVD, Blu-ray/HD-DVD oraz Nintendo Wii, PS3, PSP.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 08.02.2018 20:06

@nefla (niezalogowany): Niestety nie, posiada jedynie opcje wydruku z pliku graficznego.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 21.07.2016 22:22

Swojego czasu używałem i sprawdzał się bezbłędnie. Spora baza gotowych projektów i pomysłów do realizacji.

cameleon06   8 #3 01.02.2016 02:15

Ja już od kliku lat używam " Undercover XP " mimo ,że ostatnio mam Windows 7 . Też darmowy , nie zasobożerny . W tym programie można robić i wydrukować obustronną książeczkę ( ja właśnie tak robię ) i na tył płyty wkładkę. Można również wybrać formaty na inne okładki . Polecam

  #2 24.10.2014 13:12

czy pozwala też projektować naklejki na płyty?

  #1 25.10.2012 16:21

Program rewelacyjny polecam każdemu i co najważniejsze jest jak sama nazwa na to wskazuje za FREE