r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DVD-Cloner 2017 14.20 build 1422

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD-Cloner to prosty w obsłudze program do wykonywania kopii zawartości nośnika DVD (1:1). Aplikacja umożliwia dokładne skopiowane całej płyty DVD do innego nośnika danych, nie pomijając żadnych plików i innych istotnych danych. Poza tym kopiuje materiały wideo bez utraty jakości obrazu.

Obsługa programu jest banalnie prosta, a wszystkie najważniejsze czynności, w tym kopiowanie zawartości DVD wykonujemy zaledwie jednym kliknięciem myszki. Warto również wspomnieć o czytelnym oraz niezwykle przejrzystym interfejsie, który jest bardzo intuicyjny i funkcjonalny.

Program pozwala też na kopiowanie zabezpieczonych płyt DVD, a także bez żadnych problemów radzi sobie z dokładnym kopiowaniem danych z płyt jednowarstwowych DVD-5 i wielowarstwowych DVD9. DVD-Cloner posiada zoptymalizowaną prędkość odczytu danych z krążków DVD i tym samym kopiowanie ich zawartości jest dużo szybsze i bardziej stabilne niż w przypadku u konkurencyjnych aplikacji.

DVD-Cloner zapisuje płyty DVD do plików obrazów w formacie NRG lub ISO. Oprócz tego obsługuje też płyty wielosesyjne DVD-RW i jest w pełni kompatybilny ze standardami PAL i NTSC. Pozwala też łączyć filmy DVD z własnym, dowolnym menu, a także umożliwia usuwanie zbędnych, irytujących reklam i innych elementów z płyty DVD. Tworzy też kopie zapasowe z filmów Blu-ray i zapisuje je na dysku twardym.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji testowej i pozwala na wykonanie jednej pełnej kopii dysku DVD.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 23.10.2013 13:39

Nie wiem skąd te problemy. U mnie działa normalnie, kopiuje i wypala.

  #3 09.01.2013 20:01

program totalna porazka wiesza sie nie konczy zadan e g*wno i g*wniana firma co go wydała.

  #2 19.08.2012 08:53

program porazka kilka razy go juz testowalem .

Meszuge   17 #1 19.07.2012 14:25

Proces przerzucania plików do katalogu Temp trwał jakieś 40 minut. Nagrywanie płyty zakończyło się przy 97% wykonania zadania (po ok. 14 minutach) komunikatem, że... w napędzie jest niewłaściwy nośnik.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.