DVD-Cloner 2018 15.20 build 1436

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD-Cloner to prosty w obsłudze program do wykonywania kopii zawartości nośnika DVD (1:1). Aplikacja umożliwia dokładne skopiowane całej płyty DVD do innego nośnika danych, nie pomijając żadnych plików i innych istotnych danych. Poza tym kopiuje materiały wideo bez utraty jakości obrazu.

Obsługa programu jest banalnie prosta, a wszystkie najważniejsze czynności, w tym kopiowanie zawartości DVD wykonujemy zaledwie jednym kliknięciem myszki. Warto również wspomnieć o czytelnym oraz niezwykle przejrzystym interfejsie, który jest bardzo intuicyjny i funkcjonalny.

Program pozwala też na kopiowanie zabezpieczonych płyt DVD, a także bez żadnych problemów radzi sobie z dokładnym kopiowaniem danych z płyt jednowarstwowych DVD-5 i wielowarstwowych DVD9. DVD-Cloner posiada zoptymalizowaną prędkość odczytu danych z krążków DVD i tym samym kopiowanie ich zawartości jest dużo szybsze i bardziej stabilne niż w przypadku u konkurencyjnych aplikacji.

DVD-Cloner zapisuje płyty DVD do plików obrazów w formacie NRG lub ISO. Oprócz tego obsługuje też płyty wielosesyjne DVD-RW i jest w pełni kompatybilny ze standardami PAL i NTSC. Pozwala też łączyć filmy DVD z własnym, dowolnym menu, a także umożliwia usuwanie zbędnych, irytujących reklam i innych elementów z płyty DVD. Tworzy też kopie zapasowe z filmów Blu-ray i zapisuje je na dysku twardym.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji testowej i pozwala na wykonanie jednej pełnej kopii dysku DVD.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 23.10.2013 13:39

Nie wiem skąd te problemy. U mnie działa normalnie, kopiuje i wypala.

  #3 09.01.2013 20:01

program totalna porazka wiesza sie nie konczy zadan e g*wno i g*wniana firma co go wydała.

  #2 19.08.2012 08:53

program porazka kilka razy go juz testowalem .

Meszuge   18 #1 19.07.2012 14:25

Proces przerzucania plików do katalogu Temp trwał jakieś 40 minut. Nagrywanie płyty zakończyło się przy 97% wykonania zadania (po ok. 14 minutach) komunikatem, że... w napędzie jest niewłaściwy nośnik.