DVDFab DVD Ripper DVDFab DVD Ripper 12.0.2.4

Strona główna Mac Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program

DVDFab DVD Ripper to oprogramowanie pozwalające na zgrywanie filmów z krążków DVD w celu późniejszego ich odtworzenia z poziomu dysku twardego lub urządzenia przenośnego (np. smartfona, tabletu lub konsoli do gier).

Warto pamiętać, że DVDFab DVD Ripper wspiera nie tylko płyty DVD, ale także filmy zapisane w folderach oraz plikach ISO, umożliwiając dostosowanie rozmaitych parametrów wideo oraz audio przed rozpoczęciem konwertowania. W trakcie zgrywania filmu narzędzie aktualizuje metadane związane przede wszystkim z popularnymi serialami tak, by wyświetlać nie tylko jego nazwę, ale tytuły poszczególnych odcinków, numer sezonu oraz epizodu.

DVDFab DVD Ripper obsługuje technologie NVIDIA CUDA oraz Intel Quick Sync, co sprawia, że konwertowanie odbywa się dużo szybciej niż przy użyciu tradycyjnych rozwiązań. Na uwagę zasługuje również wsparcie trybu wsadowego, dzięki któremu można zgrywać wiele filmów w tym samym czasie.

DVDFab DVD Ripper pozwala na konwertowanie filmów DVD do plików wideo w formatach: H.265, MP4.4K, MKV.4K, MPEG-4, MP4 Passthrough, MKV Passthrough, MP4, FLV, MKV, AVI, WMV, M2TS, TS i wielu innych. Możliwe jest również zapisywanie obrazów 3D jako: 3D MKV.H.265, 3D MP4.H.265 3D MP4.4K, 3D MKV.4K, 3D AVI, 3D MP4, 3D WMV, 3D MKV, 3D M2TS oraz 3DTS. Jeśli chodzi o ścieżki dźwiękowe, to aplikacja radzi sobie z formatami MP3, MP4, M4A, WMA, WAV, AAC, AC3, DTS i nie tylko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!