DVDFab Platinum DVDFab Platinum 12.0.2.4

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DVDFab Platinum to zaawansowany program przeznaczony do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray.

Wśród najważniejszych cech programu należy wymienić możliwość konwersji DVD bezpośrednio do formatów mobilnych (Generic, iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3, Cell Phone, PVP i PDA), kopiowanie DVD do DVD i Blu-ray do Blu-ray, opcję wycinania niepotrzebnych elementów z płyt DVD, dzielenia i łączenia filmów/scen czy usuwania zabezpieczeń CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 itp. Tworzone kopii zapasowe mogą być zapisane na nośnikach DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL). Dodatkowo program radzi sobie również z przenoszeniem części danych znajdujących się na zniszczonym nośniku DVD.

DVDFab Platinum na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim szybkość kopiowania danych, która trwa przeciętnie od 10-20 minut. Na stronie producenta dostępna jest również do pobrania mniej funkcjonalna, testowa wersja Gold.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wiele możliwości
płatny ;-P
ocena użytkownika
15.09.2013 18:50 • Recenzja do wersji 9.0.6.3

Ten program łączy w sobie znanych niektórym "AnyDVD" (usuwa zabezpieczenia filmów DVD), "DVD Shrink" (kopiowanie płyt DVD dwuwarstwowych na jednowarstwowe) oraz "Freemake Video Converter" (konwersja do różnych plików video oraz audio). A z tych 3 programów, które wymieniłem tylko AnyDVD nie "zdziadował się" :-D