reklama

DVDInfoPro 7.7.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVDInfoPro to narzędzie dostarczające wiele szczegółowych informacji na temat zainstalowanych w komputerze napędów optycznych CD/DVD/Blu-Ray, ale nie tylko. Z jego pomocą przetestujemy także możliwości urządzenia oraz sprawdzimy nośniki pod kątem występowania na nich błędów odczytu.

Wśród wielu dostępnych w programie informacji o napędach znajdziemy m.in. rodzaje obsługiwanych nośników, numer seryjny, wersja oprogramowania układowego (firmware), rozmiar bufora i wiele innych użytecznych danych. DVDInfoPro pozwala również na testowanie urządzenia pod kątem szybkości odczytu danych oraz występujących w jego trakcie błędów. Co więcej, potrafi on identyfikować większość bazowych podzespołów komputera, a nawet znajdujący się w napędzie nośnik - jego producenta, dokładną pojemność itp.

Narzędzie oferuje opcję tworzenia zrzutów ekranu wybranego okna oraz zapisywania wszelakich zdarzeń w logach. Te ostatnie użyte mogą zostać do porównania naszego urządzenia z innym napędem. DVDInfoPro dobrze radzi sobie z obsługą zarówno napędów wewnętrznych, jak również tych połączonych z komputerem za pośrednictwem portu USB oraz FireWire.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.12.2012 12:30

Biorąc pod uwagę fakt, że programy "DiscSpeed" czy "OptiDriveControl" są darmowe, nie wróżę kariery dla tego softu. Choć nie powiem, sprawdziłem i jest bardzo fajny. Skoro program ładnych parę lat jest na rynku, widocznie ktoś go kupuje. Do tego typu rzeczy używam programów wyżej wymienionych oraz "PlexUtulities" który potrafi znacznie więcej. Niestety, trzeba mieć do niego napęd Plextora.

Radek68   22 #1 09.12.2012 21:04

Jak czytałem opis, to pomyślałem - "po co następny program do tego samego, niszowego zadania, ale z drugiej strony ktoś robi wiec i udostępnia".
A potem zobaczyłem, że to program płatny, komercyjny...
Ktoś to kupi?

reklama