DVD-Ranger CinEx DVD-Ranger CinEx 6.2.4.4

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVD-Ranger to mało popularne, ale godne uwagi oprogramowanie do kopiowania oraz konwertowania filmów DVD, charakteryzujące się dużą szybkością pracy i wysoką jakością przetwarzanych materiałów wideo.

Program wyposażony został w funkcję Speed Sonic i unikalny algorytm rekompresji Physxtech, który dokonuje korekcji obrazu poprzez fizyczne wykrywanie ruchów. Dodatkowo wspierana jest także architektura CUDA stosowana w nowych kartach graficznych firmy nVidia. Jej wykorzystanie pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na konwersję, odciążając tym samym procesor. Według zapewnień producentów średniej długości film HD przekonwertowany może zostać w około 50 minut, a nie 6 godzin jak w przypadku standardowych narzędzi tego typu.

DVD-Ranger pozwala na kolejkowanie zadań, dzięki czemu bez późniejszej ingerencji użytkownika przetworzonych może zostać wiele materiałów wideo. Pochodzić one mogą z płyty DVD umieszczonej w napędzie, dysku twardego lub obrazu ISO. Program daje możliwość transkodowania audio i wideo do formatów kompatybilnych z stacjonarnymi odtwarzaczami DVD i Blu-ray (obsługiwane tryby: 480i, 480p, 720p lub 1080p), nowoczesnymi telewizorami, urządzeniami przenośnymi (m.in. iPod, iPhone, iPad, Zune, PSP/PSP Go, HTC Aria, Blackberry Storm/PlayBook, Samsung Omnia 2/Omnia 7/Galaxy/Galaxy Tab oraz wieloma innymi, pracującymi pod kontrolą systemu Android lub Windows Phone 7) i konsolami do gier (Playstation 3, Xbox, Nintendo Wii). Z powodzeniem wykorzystywany on może być również do przygotowywania klipów do publikacji w serwisie YouTube.

W zależności od trybu pracy program pozwala na dostosowywanie podstawowych właściwości dźwięku i obrazu przetwarzanych materiałów. Z ich pomocą wskażemy kodeki audio/wideo, które wykorzystane zostaną podczas konwersji, silnik akceleracji GPU, jakość dźwięku i obrazu w materiale wyjściowym, głośność itp. Z poziomu DVD-Rangera możliwe jest również zgrywanie zawartości płyt z filmem do plików ISO, a także ich późniejsze wypalanie na nośniku CD/DVD/BD. Program pozwala także tworzyć i nagrywać standardowe kompilacje z danymi.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!