DVDSpirit Pro DVDSpirit Pro 1.85

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVDSpirit to niewielkie narzędzie służące do zgrywania filmów DVD i konwertowania ich do popularnych formatów MPEG, AVI, WMV, FLV, 3GP, MP4 czy MOV.

DVDSpirit oferuje maksymalną prędkość podczas konwertowania filmów DVD do innych formatów wideo, bez utraty ich jakości. W odróżnieniu od konkurencyjnych aplikacji, bez problemów obsługuje filmy w najwyższej jakości HD (H.264/MPEG-4 AVC) oraz pozwola skopiować dowolny, wybrany przez użytkownika fragment filmu DVD.

Użytkownicy mogą również przed rozpoczęciem procesu przetwarzania ustawić poszczególne parametry filmu – rozdzielczość, kodek audio i wideo, jakość obrazu, format zapisu wyjściowego, framerate, bitrate, kanał dźwięku oraz nawet poziom głośności.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a wszystkie czynności w nim wykonujemy za pomocą wygodnego kreatora konfiguracyjnego, który prowadzi nas przez cały proces zgrywania filmów i przetwarzania ich do odpowiedniego formatu wideo. DVDSpirit został wyposażony w nowoczesną technologię kodowania, która znacznie przyśpiesza proces konwertowania filmów z nośników DVD. Narzędzie dodatkowo charakteryzuje się doskonałą synchronizacją dźwięku (audio) z obrazem (wideo) podczas przetwarzania materiału wideo.

Uwaga!

  • Wersja próbna programu posiada 10-minutowy limit zgrywania filmu DVD na dysk twardy komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!