r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DVDSpirit Pro 1.85

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVDSpirit to niewielkie narzędzie służące do zgrywania filmów DVD i konwertowania ich do popularnych formatów MPEG, AVI, WMV, FLV, 3GP, MP4 czy MOV.

Galeria programu

DVDSpirit oferuje maksymalną prędkość podczas konwertowania filmów DVD do innych formatów wideo, bez utraty ich jakości. W odróżnieniu od konkurencyjnych aplikacji, bez problemów obsługuje filmy w najwyższej jakości HD (H.264/MPEG-4 AVC) oraz pozwola skopiować dowolny, wybrany przez użytkownika fragment filmu DVD.

Użytkownicy mogą również przed rozpoczęciem procesu przetwarzania ustawić poszczególne parametry filmu – rozdzielczość, kodek audio i wideo, jakość obrazu, format zapisu wyjściowego, framerate, bitrate, kanał dźwięku oraz nawet poziom głośności.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a wszystkie czynności w nim wykonujemy za pomocą wygodnego kreatora konfiguracyjnego, który prowadzi nas przez cały proces zgrywania filmów i przetwarzania ich do odpowiedniego formatu wideo. DVDSpirit został wyposażony w nowoczesną technologię kodowania, która znacznie przyśpiesza proces konwertowania filmów z nośników DVD. Narzędzie dodatkowo charakteryzuje się doskonałą synchronizacją dźwięku (audio) z obrazem (wideo) podczas przetwarzania materiału wideo.

Uwaga!

  • Wersja próbna programu posiada 10-minutowy limit zgrywania filmu DVD na dysk twardy komputera.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.