DVDx 4.1.10.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVDx to wyjątkowy program, którego przeznaczeniem jest konwertowanie filmów DVD do formatów VCD 2.0 i SVCD 1.0 lub DivX.

Program jest szczególny ponieważ nie wymaga praktycznie żadnego doświadczenia i wiedzy od użytkownika co przy tego rodzaju aplikacjach zazwyczaj jest niezbędne. Program wykonuje całą operację w "jednym kroku" (w tym: multiplexing, splitting).

DVDx jest specjalnie przystosowany dla użytkowników o podstawowych umiejętnościach jednak wyniki jego działania powinny usatysfakcjonować nawet tych doświadczonych.

Uwaga!

  1. Program został stworzony w oparciu o warunki GNU General Public License, zgodnie z którymi jest oprogramowaniem całkowicie darmowym z możliwością przetwarzania jego kodu źródłowego. Może być dowolnie rozpowszechniany z zastrzeżeniem jednoczesnego udostępniania kodu źródłowego. Kod źródłowy programu można pobrać tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!