DWG FastView-CAD Viewer DWG FastView-CAD Viewer 3.13.13

Strona główna Android Grafika i fotografia CAD
Pobierz program
lub zeskanuj:

DWG FastView-CAD Viewer to aplikacja pozwalająca wyświetlać i edytować tytułowe pliki DWG, a dodatkowo dodawać do nich nowe elementy (podstawowe kształty oraz podpisy). Obsługiwane są rysunki CAD zarówno 2D, jak i 3D, dzięki czemu program będzie w stanie wyświetlić każdego rodzaju projekt zapisany w tym formacie. Aplikacja cechuje się prostym interfejsem i dużą szybkością działania, przez co w codziennym użytkowaniu jest bardzo wygodna.

Podczas przeglądania plików, obsługiwane różne widoki, zapisane wcześniej dla danego projektu. Podgląd można również swobodnie powiększać i przesuwać. Interfejs swobodnie przełącza się pomiędzy trybem poziomym oraz pionowym (kiedy obracamy urządzenie), zatem w zależności od rodzaju rysunku możliwy jest wybór wygodniejszej orientacji. Podobnie jak w programach komputerowych tego typu, również tutaj znajdziemy możliwość ręcznego wskazania warstw rysunku, które w danej chwili mają zostać wyświetlone.

Wybrany fragment lub cały rysunek można wyeksportować do formatu PDF lub zapisać jako zdjęcie (BMP, JPG lub PNG). Możliwe jest ręczne określenie lokalizacji oraz wybranie głębi kolorów (32-, 24- lub 16-bitowej). Przed przystąpieniem do regularnego korzystania z programu, warto zajrzeć do ustawień, w których możliwe jest wskazanie m.in. domyślnego widoku podczas wyświetlania rysunku, rozmiaru lupy, czy też kolorów tła podglądu. Możliwości programu można poznać dzięki dostępnej po instalacji bazie kilku przykładowych plików DWG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!