r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DWG FastView-CAD Viewer 2.4.7

Strona główna Android Grafika i fotografia CAD

DWG FastView-CAD Viewer to aplikacja pozwalająca wyświetlać i edytować tytułowe pliki DWG, a dodatkowo dodawać do nich nowe elementy (podstawowe kształty oraz podpisy). Obsługiwane są rysunki CAD zarówno 2D, jak i 3D, dzięki czemu program będzie w stanie wyświetlić każdego rodzaju projekt zapisany w tym formacie. Aplikacja cechuje się prostym interfejsem i dużą szybkością działania, przez co w codziennym użytkowaniu jest bardzo wygodna.

Podczas przeglądania plików, obsługiwane różne widoki, zapisane wcześniej dla danego projektu. Podgląd można również swobodnie powiększać i przesuwać. Interfejs swobodnie przełącza się pomiędzy trybem poziomym oraz pionowym (kiedy obracamy urządzenie), zatem w zależności od rodzaju rysunku możliwy jest wybór wygodniejszej orientacji. Podobnie jak w programach komputerowych tego typu, również tutaj znajdziemy możliwość ręcznego wskazania warstw rysunku, które w danej chwili mają zostać wyświetlone.

r   e   k   l   a   m   a

Wybrany fragment lub cały rysunek można wyeksportować do formatu PDF lub zapisać jako zdjęcie (BMP, JPG lub PNG). Możliwe jest ręczne określenie lokalizacji oraz wybranie głębi kolorów (32-, 24- lub 16-bitowej). Przed przystąpieniem do regularnego korzystania z programu, warto zajrzeć do ustawień, w których możliwe jest wskazanie m.in. domyślnego widoku podczas wyświetlania rysunku, rozmiaru lupy, czy też kolorów tła podglądu. Możliwości programu można poznać dzięki dostępnej po instalacji bazie kilku przykładowych plików DWG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.