r   e   k   l   a   m   a
reklama

Daddy Was A Thief na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

W tym tygodniu wyjątkowo propozycją na weekend będzie gra mobilna na system Android. Daddy Was A Thief to rodzima produkcja, zaliczana do gier zręcznościowych. Dobrze przemyślane sterowanie oraz spora dawka humoru czynią z niej propozycję godną polecenia zarówno osobom, które chcą zabić czas czekając w kolejce, jak i dla graczy lubujących się w śrubowaniu wyników i rekordów.

Gracz wciela się w tytułowego ojca – głowę rodziny, która właśnie straciła pracę. Nie myśląc długo, dokonujemy napadu na bank i przystępujemy do ucieczki. W tym momencie przejmujemy kontrolę nad naszym bohaterem. Tytuł ma w sobie coś z klasycznego runnera. Naszym zadaniem jest przebijanie się przez kolejne, losowo generowane piętra budynku.

Sterowanie oparto na dwóch gestach: przesunięcie palcem ku górze aby podskoczyć, ominąć zagrożenia i zebrać dodatkowe przedmioty, bądź w dół, aby przebić się na niższe piętro. Co pewien czas trafimy też na lokacje specjalne takie jak kasyno czy też basen. Teoretycznie zabawa nie ma końca, a celem jest wykonywanie kolejnych zadań i śrubowanie naszego wyniku. Dzięki integracji z Play Gry możemy rywalizować ze znajomymi oraz zdobywać punkty doświadczenia.

Nie zabrakło także sklepu, w którym możemy kupić dodatkowe elementy, takie jak stroje i ulepszenia. Płacimy za nie walutą zebraną w grze, bądź też za pomocą mikropłatności. Korzystanie z nich nie jest jednak niezbędne.

Daddy Was A Thief to dobra propozycja dla każdego miłośnika gier zręcznościowych. Sterownie sprawdza się idealnie zarówno na większych jak i mniejszych ekranach, gra nie przytłacza nas mikropłatnościami, a rozgrywka, choć czasem monotonna, sprawia dużo przyjemności.

Grę Daddy Was A Thief w wersji na system Android można pobrać z naszej bazy aplikacji mobilnych. Dostępna jest też wersja na iOS oraz Windows Phone. Niestety, w przeciwieństwie do tej dla Androida, są płatne.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic