Daily Data Sense Daily Data Sense 1.1.0.9

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Daily Data Sense to narzędzie wykorzystujące nowe api udostępnione wraz z premierą Windows Phone 8.1. Aplikacja pozwala śledzić dzienne zużycie danych z podziałem na rodzaj połączenia oraz pakiety pobrane i wysłane.

Główny ekran programu prezentuje limity dla połączeń Wi-Fi i GSM. Domyślnie są wyłączone, możemy je zmienić z poziomu ustawień. Kolejna zakładka przedstawia wykresy dla obecnego dnia, ponownie z podziałem na rodzaj połączenia. Widzimy ilość danych pobranych, wysłanych oraz łączną wynik.

Nie zabrakło także historii. Znajdziemy tam podobne informacje jak w podsumowaniu dnia, ale dla 6 poprzednich dni. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty, a dobra prezentacja danych pomaga w ich interpretacji. Z powodu małej ilości tego typu programów, ciężko dokładnie zmierzyć przedstawione przez Daily Data Sense wyniki. Jednak wydają się być zgodne z realnym wykorzystaniem danych. Program dostępny jest za darmo, zawiera reklamy. Jest dobrym uzupełnieniem systemowej aplikacji, która prezentuje jedynie dane za cały miesiąc.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!