reklama

Daimler: Nie chcemy Visty ani Office 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Do grona korporacji, które najnowszemu systemowi Microsoftu mówią stanowcze "nie" dołączyła właśnie firma Daimler. Nie byłoby w tym fakcie nic niezwykłego, gdyby oprócz rezygnacji z Visty nie pojawiła się także informacja o rezygnacji z migracji do pakietu biurowego Microsoft Office 2007.

Przypomnijmy, że w gronie przedsiębiorstw, które nie przeprowadzą migracji do Windows Vista, a wstrzymają się do wydania jego następcy znaleźć można m.in. firmy Intel i General Motors. Podobne oświadczenie, do tego jakie w ostatnim czasie podał rzekomo Intel ujrzało światło dzienne ze strony przedstawicieli korporacji Daimler. Oznajmili oni, iż firma nie migruje do Visty, a zatrzyma się z aktualizacją środowiska operacyjnego na stanowiskach komputerowych do momentu wydania Windowsa 7, czyli do roku 2010. Podobne stanowisko przyjął motoryzacyjny potentat w sprawie "przeskoczenia" pakietu Office 2007 i wstrzymania się z migracją do wydania kolejnej wersji.

Pomimo, iż nie zostały bliżej uzasadnione decyzje zarządu Daimlera odnośnie "pominięcia" aktualnych wydań czołowych produktów koncernu z Redmnod to jej przedstawiciele zapewnili, że na chwilę obecną nie rozważają opcji zmiany dostawcy oprogramowania i usług.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama