r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DaisyDisk 4.3.2

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

DaisyDisk jest narzędziem przeznaczonym do porządkowania dysku. Interfejs programu sprawia, że poszukiwanie folderów zajmujących dużo miejsca to czysta przyjemność.

Galeria programu

DaisyDisk oferuje możliwość przeglądu dysku Maka, a także dysków zewnętrznych, w dość niebanalny sposób – wizualizuje zajęcie dysku przez różne pliki i foldery. W każdy z kolorowych obszarów można kliknąć, by dowiedzieć się, co to za pliki, do jakiego programu należą, gdzie się znajdują i czy można je bezpiecznie usunąć. DaisyDisk pozwala sprzątać nie tylko wbudowany dysk Maka, ale także dyski zewnętrzne i wybrane foldery. DaisyDisk pozwala również na szybki plików i może pokazać je w Finderze.

Zbędne pliki można przeciągać do schowka u dołu okna programu. Kiedy sprzątanie zostanie uznane za zakończone, można jednym kliknięciem przenieść wszystkie pliki do kosza.

Wersja demonstracyjna programu DaisyDisk nie ma wszystkich funkcji, a także przypomina o rejestracji produktu przy każdym uruchomieniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.