DaisyDisk DaisyDisk 4.8.1

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz​ program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DaisyDisk jest narzędziem przeznaczonym do porządkowania dysku. Interfejs programu sprawia, że poszukiwanie folderów zajmujących dużo miejsca to czysta przyjemność.

DaisyDisk oferuje możliwość przeglądu dysku Maka, a także dysków zewnętrznych, w dość niebanalny sposób – wizualizuje zajęcie dysku przez różne pliki i foldery. W każdy z kolorowych obszarów można kliknąć, by dowiedzieć się, co to za pliki, do jakiego programu należą, gdzie się znajdują i czy można je bezpiecznie usunąć. DaisyDisk pozwala sprzątać nie tylko wbudowany dysk Maka, ale także dyski zewnętrzne i wybrane foldery. DaisyDisk pozwala również na szybki plików i może pokazać je w Finderze.

Zbędne pliki można przeciągać do schowka u dołu okna programu. Kiedy sprzątanie zostanie uznane za zakończone, można jednym kliknięciem przenieść wszystkie pliki do kosza.

Wersja demonstracyjna programu DaisyDisk nie ma wszystkich funkcji, a także przypomina o rejestracji produktu przy każdym uruchomieniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!