r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dan the Man 1.1.9

Strona główna Android Gry Platformowe

Dan the Man to platformowa gra zręcznościowa, przypominająca klasyki z konsol Nintendo. Główni bohaterowie przywodzą na myśl stare platformówki i JRPG, dostępna broń sieje zniszczenie, a na końcu każdego z 12 poziomów czeka boss, którego pokonanie graniczy z cudem.

Zadaniem gracza jest pokonanie tajemniczej organizacji, która porwała jego dziewczynę Josie (można też zagrać Josie i uratować Dana). Wrogów zabija się to walką wręcz lub dostępną bronią, ale trzeba pamiętać, że amunicja nie jest nieskończona.

r   e   k   l   a   m   a

Jak przystało na grę mobilną, Dan the Man zapewnia ciągłą rozrywkę w postaci codziennych wyzwań, Umiejętności bojowe można przetestować w trybie walki, co przyda się przy sprawdzaniu nowych broni i ulepszeń ataków. Ponadto można tu tworzyć własne postacie, dobierać dla nich garderobę i chwalić się nimi w serwisach społecznościowych. Znajdowanie ukrytych pokojów uczyni graczy bogatymi.

W Dan the Man można grać na ekranie dotykowym lub po podłączeniu kontrolera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dan The Man na weekend

4
ROZRYWKA 29.10.2016 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Dan The Man – zręcznościową platformówkę na urządzenia mobilne. Gra powinna przypaść do gustu tym, którzy kiedyś bawili się na konsolach Nintendo. Zadaniem gracza jest pokonanie tajemniczej organizacji, która porwała Josie – dziewczynę Dana. Można też odwrócić role i zagrać Josie, ratując Dana z opresji. Wrogów pokonujemy walką wręcz lub bronią, czy przym amunicja w tej grze nie jest nieskończona. W ręce graczy oddane zostało 12 poziomów, a na końcu każdego z nich czeka potężny boss. Nie brak ukrytych pokojów, które uczynią gracza…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.