Dan the Man 1.1.91

Strona główna iOS Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dan the Man to platformówka, przypominająca klasyki z konsol Nintendo. Główni bohaterowie nawiązują do postaci ze starych bijatyk i JRPG, sterowanie jest banalnie proste, a na końcu każdego poziomu czeka boss, którego pokonanie graniczy z cudem.

Zadaniem gracza jest odnajdowanie ukrytych pomieszczeń i masowe pokonywanie wrogów, czy to walką wręcz, czy jedną z broni. Należą oni bowiem do organizacji, która porwała dziewczynę Dana (lub Dana, jeśli główną rolę ma zagrać Josie).

Jak przystało na grę mobilną, Dan the Man zapewnia coraz to nową rozrywkę w postaci codziennych wyzwań. Ponadto można tu zdobyć zabawne postacie, dobierać dla nich garderobę i chwalić się nimi w serwisach społecznościowych. Znajdowanie ukrytych pokojów uczyni graczy bogatymi.

W Dan the Man można grać na ekranie dotykowym lub po podłączeniu kontrolera do iPhone'a, co jest znacznie wygodniejsze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dan The Man na weekend

4
29.10.2016  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Dan The Man – zręcznościową platformówkę na urządzenia mobilne. Gra powinna przypaść do gustu tym, którzy kiedyś bawili się na konsolach Nintendo. Zadaniem gracza jest pokonanie tajemniczej organizacji, która porwała Josie – dziewczynę Dana. Można też odwrócić role i zagrać Josie, ratując Dana z opresji. Wrogów pokonujemy walką wręcz lub bronią, czy przym amunicja w tej grze nie jest nieskończona. W ręce graczy oddane zostało 12 poziomów, a na końcu każdego z nich czeka potężny boss. Nie brak ukrytych pokojów, które uczynią gracza…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję