Dango Dango 1.0

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dango to aplikacja, która służy jako asystent w komunikacji prowadzonej za pomocą smartfonu. Program analizuje treść wysyłanych i odbieranych wiadomości, proponując dopasowane emotikony oraz animacje GIF.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a jego twórcy przygotowali krótki samouczek, który demonstruje podstawy działania. Aplikacja pracuje w tle, a gdy rozpoczniemy pisanie wiadomości (np. e-maila, SMS lub tekst na WhatsApp) i stukniemy w pole tekstowe, w prawym rogu wyświetli się ikona Dango. Po jej kliknięciu, aplikacja dopasuje propozycje emotikonów, GIF-ów z serwisu Giphy.com oraz dostępnych w jego bazie naklejek do wpisywanej treści. Możliwe jest wybranie więcej niż jednej propozycji rekomendowanej przez Dango.

Aby program zadziałał poprawnie, należy w ustawieniach ułatwień dostępu systemu Android nadać mu uprawnienia do wyświetlania się na tle innych aplikacji. Ponadto, Dango oferuje możliwość wysłania animacji GIF tylko w programach, które wspierają tego typu pliki: Kik, Snapchat, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp, Textra, Go SMS oraz Google Hangouts.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!