Dango 1.0

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dango to aplikacja, która służy jako asystent w komunikacji prowadzonej za pomocą smartfonu. Program analizuje treść wysyłanych i odbieranych wiadomości, proponując dopasowane emotikony oraz animacje GIF.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a jego twórcy przygotowali krótki samouczek, który demonstruje podstawy działania. Aplikacja pracuje w tle, a gdy rozpoczniemy pisanie wiadomości (np. e-maila, SMS lub tekst na WhatsApp) i stukniemy w pole tekstowe, w prawym rogu wyświetli się ikona Dango. Po jej kliknięciu, aplikacja dopasuje propozycje emotikonów, GIF-ów z serwisu Giphy.com oraz dostępnych w jego bazie naklejek do wpisywanej treści. Możliwe jest wybranie więcej niż jednej propozycji rekomendowanej przez Dango.

Aby program zadziałał poprawnie, należy w ustawieniach ułatwień dostępu systemu Android nadać mu uprawnienia do wyświetlania się na tle innych aplikacji. Ponadto, Dango oferuje możliwość wysłania animacji GIF tylko w programach, które wspierają tego typu pliki: Kik, Snapchat, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp, Textra, Go SMS oraz Google Hangouts.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dango na Androida: z tą aplikacją żaden emotikon lub GIF Wam nie umknie

2
10.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Jeśli w wiadomościach, które piszecie na smartfonie, lubicie przesyłać emotikony, naklejki lub GIF-y, ta aplikacja jest dla Was. To Dango – program, który analizuje tekst w pisanych lub odebranych wiadomościach i dobiera do niego propozycje „buziek” oraz innych ubarwiaczy wirtualnych konwersacji. Dango ma szansę stać się popularnym asystentem w smartfonowych rozmowach, a to za sprawą całkiem długiej listy aplikacji, które wspiera. Skorzystamy z niego bowiem, używając takich programów jak Kik, Snapchat, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp, Textra, Go SMS oraz Google Hangouts, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych