Dark Echo 1.3.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dark Echo to gra o niesamowitym, mrocznym klimacie, zaskakująca niebanalnym podejściem do mobilnej rozrywki.

Początek przygody z grą jest lekko zaskakujący, bo widzimy tylko mroczne tło i pasujące go niego duże, białe litery, którymi wypisano nazwę aplikacji. Później program integruje się z usługą Gry Google Play, czyli nadal jest w miarę znajomo. Ale po chwili kolejne zaskoczenie: aplikacja prosi nas o założenie słuchawek, bo z nimi na uszach wrażenia z grania są najlepsze.

Później zaczyna się właściwa rozgrywka. Wędrujemy po całkowicie ciemnym pomieszczeniu, choć to wrażenie jest raczej efektem pracy wyobraźni, bo widzimy tylko ślady stóp. W tle płynie mroczna muzyka, a grozy dodaje sposób sterowania. Nasza postać (której również nie widzimy) przemieszcza się tam, gdzie dotkniemy ekranu palcem. Zdarza się jednak, że nie chce iść dalej, bo trafia np. na ścianę (rzecz jasna, jej też nie widać). Aby rozpoznać, w którym kierunku należy iść, trzeba przytrzymać palec na środku ekranu urządzenia, wtedy po niewidzialnej sali, w której przebywa nasz bohater, rozniesie się echo. I musimy rozpoznać po noszącym się dźwięku, gdzie jest właściwa droga. A ten dźwięk brzmi jak żywcem wyjęty z horroru.

Dark Echo to świetna gra, oparta na zaskakującym pomyśle. Klimat w grze jest niepowtarzalny i warto zapłacić 3 zł, aby móc samemu sprawdzić, jak wciągająca jest zabawa z Dark Echo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
14.02.2016  •  Łukasz Maślanka

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy