r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dark Lands 1.3.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Dark Lands na pierwszy rzut oka przypomina klasyczne runnery. Jednak bardzo rozbudowana rozgrywka stawia go o oczko wyżej i przybliża do innych gatunków mobilnych. Spora brutalność gry sprawia, że jest ona przeznaczona dla dorosłych graczy.

Galeria programu

Gra wita nas bardzo mrocznym światem. Zastosowany w tym przypadku schemat graficzny opierający się na ciemnych poświatach obiektów i bohaterów, nadaje grze mrocznego klimatu. Przygoda rozpoczyna się od samouczka, który przedstawia nam podstawy sterowania oraz walki. Ta ostatnia odgrywa w grze bardzo ważną rolę. Poza tradycyjnym (i bardzo wyszukanymi) przeszkodami mechanicznymi, co pewien czas natrafimy na wrogów i bossów. Walka to odpowiednie połączenie ciosów oraz bloków.

Pomocne mogą okazać się wszelkie udoskonalenia, a tych jest sporo. W sklepie znajdziemy nie tylko tradycyjnie dodatki w stylu, przyciąganie kryształów itp., są tam także udoskonalenia naszych statystyk oraz oręża. Hełm, zbroja, rękawice, buty, każda z tych kategorii posiada sporo przedmiotów do wyboru. Fundusze zbieramy w samej grze, bądź też kupujemy za pomocą mikropłatności.

Gra oferuje 2 tryby zabawy: Survival (bliższy tradycyjnym runnerom) oraz dodatkowo płatny Adventure. Posiada on linię fabularną oraz specjalnie przygotowane poziomy. Dostępna jest integracja z Facebookiem oraz Google Play Gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.