Dark Lands Dark Lands

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dark Lands na pierwszy rzut oka przypomina klasyczne runnery. Jednak bardzo rozbudowana rozgrywka stawia go o oczko wyżej i przybliża do innych gatunków mobilnych. Spora brutalność gry sprawia, że jest ona przeznaczona dla dorosłych graczy.

Gra wita nas bardzo mrocznym światem. Zastosowany w tym przypadku schemat graficzny opierający się na ciemnych poświatach obiektów i bohaterów, nadaje grze mrocznego klimatu. Przygoda rozpoczyna się od samouczka, który przedstawia nam podstawy sterowania oraz walki. Ta ostatnia odgrywa w grze bardzo ważną rolę. Poza tradycyjnym (i bardzo wyszukanymi) przeszkodami mechanicznymi, co pewien czas natrafimy na wrogów i bossów. Walka to odpowiednie połączenie ciosów oraz bloków.

Pomocne mogą okazać się wszelkie udoskonalenia, a tych jest sporo. W sklepie znajdziemy nie tylko tradycyjnie dodatki w stylu, przyciąganie kryształów itp., są tam także udoskonalenia naszych statystyk oraz oręża. Hełm, zbroja, rękawice, buty, każda z tych kategorii posiada sporo przedmiotów do wyboru. Fundusze zbieramy w samej grze, bądź też kupujemy za pomocą mikropłatności.

Gra oferuje 2 tryby zabawy: Survival (bliższy tradycyjnym runnerom) oraz dodatkowo Adventure. Posiada on linię fabularną oraz specjalnie przygotowane poziomy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!