Dark Messiah of Might & Magic

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Marka Might & Magic na przestrzeni lat szła w różne strony, próbowano swych sił również w temacie gry akcji FPP e elementami RPG. Ciepło przyjęty przez graczy projekt Dark Messiah zabiera nas w mroczny świat fantasy, nakazując walczyć z wieloma wrogami podczas wykonywania misji w służbie u potężnego maga. Szybko okazuje się oczywiście, że bohater nie jest tylko chłopcem na posyłki, ale ma moce.

W miarę czynienia postępów w fabule, heros zyskuje doświadczenie i może inwestować punkty w różnorakie drzewka umiejętności, zależnie od stylu gry. Ulepszone zdolności bojowe pozwolą skuteczniej eliminować przeciwników, ale czary także się przydają, zwłaszcza kule ogniste czy opcja zamrażania nieprzyjaciół. Do tego dochodzą jeszcze łuki i najróżniejsze rodzaje ostrzy, które znajdujemy po drodze. Jest w czym przebierać.

Świat rządzi się prawami fizyki, a to oznacza, że możemy wykorzystywać elementy otoczenia na swoją korzyść. Podcięcie belek zrzuci na głowy wrogów skrzynie i beczki, zaś silny kopniak wepchnie ich na wystające ze ściany kolce albo zrzuci w przepaść. Zawsze należy się upewniać, iż przeciwnik nie żyje, bo może nagle się podnieść i narobić nam kłopotu. Wypada stale używać dlatego ciosów wykończeniowych.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek przygody, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!