Dark Orbit

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Dark Orbit to przeglądarkowa gra z gatunku MMO, której akcja toczy się w odległym świcie science fiction. Jako pilot, dowódca niewielkiego statku kosmicznego, przyjdzie nam toczyć bitwę o władanie galaktyką.

Jak wygląda rozgrywka?

Po uruchomieniu gry gracz będzie musiał wybrać statek, którym będzie poruszał się w tajemniczych przestworzach i frakcję do której dołączy. W przypadku tych pierwszych do naszej dyspozycji oddano kosmiczne pojazdy o różnej charakterystyce – siła w bitwie, ale wolne przemieszczanie się lub wręcz przeciwnie.

Podobnie, jak w wielu pozycjach tego typu już od pierwszej minuty rozgrywki czekać będzie na nas wiele ciekawych zadań o różnym poziomie trudności. Ich pomyślne wykonanie przełoży się na poziom doświadczenia. Istotna w Dark Orbit jest również wirtualna gotówka oraz specjalne minerały umożliwiające udoskonalanie i rozbudowę kosmicznego statku.

Dark Orbit pozwala na swobodną rozgrywkę w pojedynkę oraz tworzenie i dołączanie do istniejących klanów, które umożliwiają wspólną zabawę wielu graczy.

Kluczowe cechy gry:

  • gra kierowana do fanów klimatów SF
  • jako pilot wykonujemy zadania w kosmicznych przestworzach
  • rozgrywką w pojedynkę lub w klanie z innymi graczami
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!