r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Darmowa ArmA na 15-lecie Bohemia Interactive

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gracze powoli przyzwyczajają się, że przy okazji jubileuszów różnorakich mogą liczyć na darmowe gry. Nie inaczej jest w przypadku 15-lecia studia Bohemia Interactive, najbardziej kojarzonego z serii popularnych wojennych strzelanek. Założona w 1999 roku ekipa dwa lata później zyskała uznanie grą Operation Flashpoint: Cold War Crisis, którą z powodu zawirowań wokół praw do marki ostatecznie przemianowano na ArmA: Cold War Assault. To właśnie dzieło do pobrania jest obecnie bezpłatnie ze Steam.

Jeżeli ktoś chciałby poszerzyć swoją wiedzę o zdolnej ekipie poza informację, że część jej zespołu została zatrzymana kilka miesięcy temu w Grecji za szpiegostwo, powinien zapoznać się z internetową broszurką opisującej dzieje deweloperów. Można się tutaj dowiedzieć nie tylko, jakie tytuły studio wypuściło, ale czym się kieruje w pracy, do czego dąży oraz na bazie jakich technologii lubi pracować (poza własnymi Real Virtuality i Enforce). Nielubiący czytać dostają tu też dzieje twórców w graficznej pigułce.

Naturalnie urodziny świętowane są również na inne sposoby. Do 18 maja gracze mogą za darmo sprawdzić także ArmA III, by zdecydować się czy zakupić grę z obowiązującą obecnie 40% zniżką. Na wyprzedaż trafiły też pozostałe projekty wydawane przez Bohemia Interactive, włącznie z dodatkami do strzelanek, przygodówkami Memento Mori, produkcjami z serii Take on (Mars, Helicopters) oraz strategiami UFO: Afterlight z Carrier Command: Gaea Mission. Taniej również wychodzi samodzielne DayZ ze Steam Early Access czy... sympatyczna gra na motywach znanego czeskiego serialu Sąsiedzi.

r   e   k   l   a   m   a

Darmowa ArmA do pobrania będzie tylko do końca weekendu, więc nie warto o akcji zapominać i najlepiej od razu dodać projekt do biblioteki. Przy okazji poinformowano, że właściciele pudełkowego ArmA II z rozszerzeniami mogą teraz na posiadane klucze pobrać sobie ze Steam cyfrowe wersje kontynuacji oraz poszczególnych dodatków.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.