reklama

Darmowe Angry Birds Go! zadebiutuje 11 grudnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Czy przed Gwiazdką świat ponownie oszaleje na punkcie wkurzonych ptaków? Rovio na 11 grudnia zapowiada premierę Angry Birds Go!, które do tego pojawi się na urządzeniach przenośnych zupełnie za darmo. Powstająca we współpracy z Red Bullem produkcja pozwoli nam ścigać się z ulubionymi bohaterami poprzednich odsłon marki, pędząc na złamania karku w dół zakręconych torów. Ot, taki kreskówkowy wyścig mydelniczek.

Angry Birds Go! zaoferuje piękną grafikę w pełnym 3D, pełne pułapek oraz monet trasy, a jeżeli już są pieniądze do zebrania to również wypada je w coś zainwestować — w tym przypadku w usprawnienie prowadzonego pojazdu. Twórcy obiecują masę modyfikacji bolidów, ciekawe tryby zabawy i przydatne umiejętności specjalne dla poszczególnych zwierzaków. Podobnie jak Angry Birds: Star Wars II, na rynku pojawi się ponadto seria zabawek TELEPODS, które będzie można wteleportować sobie do gry.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama