reklama

Darmowe Ascend: Hand of Kul już do pobrania na Xboksie 360

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jeżeli dawno nie uruchamialiście Xboksa 360 to warto konsolę odkurzyć, bo w otwartą betę wszedł projekt Ascend: Hand of Kul. Zapowiedziana wiele miesięcy temu jeszcze jako New Gods gra miała być jedną z pierwszych produkcji w modelu Free-2-Play na sprzęt Microsoftu, ale zaliczyła poślizg. Przez jakiś czas trwały zamknięte testy, ale wreszcie dzieło gotowe jest na tyle, żeby oddać je w ręce szerszego grona graczy.

Szlifowanie Ascend oczywiście trwa i na bieżąco pojawiają się aktualizacje, bardzo usprawniające rozgrywkę. Jako wyznawca jednego z trzech potężnych bóstw przyjdzie nam zwiększać jego wpływy w mrocznym świecie fantasy. Nastawiony na akcję tytuł umożliwia zabawę samemu, ale najwięcej frajdy przynosi oczywiście przeszkadzanie innym w głoszeniu chwały swojego pana. Walka wręcz to podstawa, lecz mamy i magię.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama