r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Darmowe Microsoft Points dla Japończyków — jeśli będą grali na konsoli

Strona główna Aktualności

Microsoft w dalszym ciągu próbuje przebić się w Japonii z Xboksem 360, którego sprzedaje się obecnie ponad 30 razy mniej sztuk niż PlayStation 3 (według ostatnich danych Media Create niecałe 600 egzemplarzy tygodniowo w stosunku do blisko 20 tysięcy sztuk sprzętu Sony). Ostatni pomysł speców od Public Relations w Kraju Kwitnącej Wiśni na poprawę sytuacji to rozdawanie Microsoft Points. Liczą na milion godzin spędzonych przy amerykańskiej konsoli w okresie od 20 kwietnia do 19 czerwca — wtedy ci z kontem Gold dostaną 400 MSP, a Silver całe… 30.

Jeśli japońscy gracze wyrobią jedynie 500 tysięcy godzin, wtedy mogą liczyć tylko odpowiednio na 200 oraz 20 Microsoft Points, zaś przy 300 tysiącach — 100 lub 10. Żeby nie było za łatwo, godziny naliczane są wyłącznie w przypadku uruchomienia jednego z 20 wybranych tytułów (przy czym takie Battlefield 3, Forza Motorsport 4, Halo 4, Gears of War: Judgment, BioShock: Infinite, Crysis 3 czy Borderlands 2 z listy do typowo japońskich produkcji nie należą). 1,6 miliona konsol sprzedanych dotąd — może się udać… Pytanie tylko jak wielki to będzie sukces?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.