Darmowe gry na 30. urodziny Ubisoftu! Na początek Prince of Persia: Piaski Czasu

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Choć dość trudno w to uwierzyć, Ubisoft kończy w tym roku 30 lat. Z tej okazji dla graczy, którzy są członkami Ubisoft Club przygotowano specjalną akcję. Dzięki niej w ciągu najbliższych siedmiu miesięcy pobrać będzie można siedem gier całkowicie za darmo. Na pierwszy ogień poszedł… Książe Persji.

Zgodnie z zapowiedziami z konferencji Ubisoftu na E3 pobrać można już Prince of Persia: Piaski Czasu, wydaną w listopadzie 2003 roku. Wówczas zachwycała między innymi oprawą graficzną, także dzięki specjalnemu filtrowi, który sprawiał wrażenie, jakby cały świat rozgrywki skąpany był w tytułowym magicznym pyle.

Ten zresztą jest całkiem ważny – Piaski Czasu pozwalały cofać czas gry i były przydatne w rozwiązywaniu łamigłówek. Gra zebrała bardzo dobre recenzje, czego dowodem jest ocena 89/100 na Metacritic. Pobrać ją można już teraz na stronach Ubisoft Club.

Konieczne jest posiadanie konta Uplay i zalogowanie się. Warto się pośpieszyć, gdyż gra będzie dostępna tylko tymczasowo. A to dlatego, ze na następne siedem miesięcy Ubisoft zaplanował kolejne darmowe gry, nie ma jednak żadnych informacji o konkretnych tytułach. Akcja potrwa aż do grudnia.

© dobreprogramy