r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Darmowe mapy dla rozgrywki sieciowej wraz z ostatnią już aktualizacją Uncharted 3

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio Naughty Dog wydało ostatnią już najpewniej aktualizację dla gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, a że mijają dwa lata od premiery tytułu, postanowiło dorzucić fanom serii coś ekstra. Nie dość, iż poza morzem poprawek dla trybu sieciowego twórcy dokładają kolejną mapę pod rywalizację wieloosobową, tak do tego jeszcze wszystkie dotychczas te płatne stają się darmowymi. Dostępne są za darmo w PlayStation Store.

Warto przy tym wszystkim pamiętać, że jakiś czas temu producenci podzielili grę na części i udostępnili porcję multiplayer Uncharted 3 w modelu Free-2-Play, oczywiście z pewnymi ograniczeniami. Po osiągnięciu 15 poziomu postaci przestajemy zyskiwać doświadczenie oraz pieniądze, ale zabawa dalej jest możliwa. Potem można w miarę potrzeb i chęci dokupić sobie powiedzmy podwyższenie limitu rozwoju bohatera czy po prostu zainwestować w odblokowanie wszystkiego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.