reklama

Darmowe mapy dla rozgrywki sieciowej wraz z ostatnią już aktualizacją Uncharted 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio Naughty Dog wydało ostatnią już najpewniej aktualizację dla gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, a że mijają dwa lata od premiery tytułu, postanowiło dorzucić fanom serii coś ekstra. Nie dość, iż poza morzem poprawek dla trybu sieciowego twórcy dokładają kolejną mapę pod rywalizację wieloosobową, tak do tego jeszcze wszystkie dotychczas te płatne stają się darmowymi. Dostępne są za darmo w PlayStation Store.

Warto przy tym wszystkim pamiętać, że jakiś czas temu producenci podzielili grę na części i udostępnili porcję multiplayer Uncharted 3 w modelu Free-2-Play, oczywiście z pewnymi ograniczeniami. Po osiągnięciu 15 poziomu postaci przestajemy zyskiwać doświadczenie oraz pieniądze, ale zabawa dalej jest możliwa. Potem można w miarę potrzeb i chęci dokupić sobie powiedzmy podwyższenie limitu rozwoju bohatera czy po prostu zainwestować w odblokowanie wszystkiego.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama