r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Darmowe narzędzia Unity dla wszystkich w programie ID@Xbox

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W ramach inicjatywy ID@Xbox Microsoft otworzył się na współpracę z niezależnymi twórcami gier. Programem od początku interesowało się Unity Technologies, którego rozwiązanie jest bardzo popularne na scenie tak zwanej Indie. Początkowo mówiło się o udostępnianiu potrzebnych narzędzi do produkcji tytułów wydawanych przez Microsoft Studios, ale z czasem Redmond doszło do wniosku, że nie ma co jednych faworyzować, a innych nie. Udało się więc wypracować porozumienie, na mocy którego wszyscy chcący robić na Xboksa One gry w Unity uzyskają bezpłatny dostęp do oprogramowania.

Przede wszystkim dodatek dla Unity, który umożliwi bezstresowe przesiadanie się na najnowszą konsolę Microsoftu, będzie rozprowadzany za darmo w ramach programu ID@Xbox. Do tego dojdą również specjalne licencje na pakiety Unity Pro w wersji dla deweloperów mających na oku Xboksa One. Liczy się naprawdę na ogromną falę interesujących projektów, która uderzy w przyszłym roku, gdy inicjatywa ruszy z kopyta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.