reklama

Darmowe szkolenie SUSE Linux dla administratorów Red Hat

Strona główna Aktualności

O autorze

Novell opracował i udostępnił bezpłatnie nowy kurs (nr kursu: 3068) pomagający administratorom serwerów Red Hat Enterprise Linux 4 w zdobyciu wiedzy na temat systemu SUSE Linux Enterprise 10 firmy Novell. Kurs jest dostępny bezpłatnie w postaci zestawu szkoleniowego przygotowanego do pobrania z Internetu oraz jako szkolenie prowadzone przez instruktora w autoryzowanym ośrodku szkoleniowym.

W ramach kursu zdobywa się wiedzę o zasadniczych różnicach pomiędzy serwerami Red Hat i SUSE Linux Enterprise, specyficznych zagadnieniach prowadzenia procesu migracji z serwerów Red Hat do SUSE Linux, jak konfiguracja iSCSI czy serwera pocztowego. Dzięki szkoleniu osoby obeznane z systemem Red Hat Enterprise Linux 4 mogą szybko nauczyć się zadań administracyjnych wykonywanych w systemie SUSE Linux Enterprise Server 10. Po zakończeniu kursu są one przygotowane do zdania egzaminu praktycznego Novell CLP 10 Practicum i uzyskania światowego certyfikatu Novell Certified Linux Professional 10.

Zestaw szkoleniowy dostępny bezpłatnie w Internecie zawiera obraz płyty DVD z oprogramowaniem, podręcznik studenta oraz zeszyt ćwiczeń. Osoby zainteresowane szkoleniami prowadzonymi przez instruktora mogą zapisać się na trzydniowy kurs prowadzony w autoryzowanych ośrodkach szkoleniowych.

Więcej informacji o szkoleniu, na stronach firmy Novell.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama