r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Darmowe szkolenie SUSE Linux dla administratorów Red Hat

Strona główna Aktualności

Novell opracował i udostępnił bezpłatnie nowy kurs (nr kursu: 3068) pomagający administratorom serwerów Red Hat Enterprise Linux 4 w zdobyciu wiedzy na temat systemu SUSE Linux Enterprise 10 firmy Novell. Kurs jest dostępny bezpłatnie w postaci zestawu szkoleniowego przygotowanego do pobrania z Internetu oraz jako szkolenie prowadzone przez instruktora w autoryzowanym ośrodku szkoleniowym.

W ramach kursu zdobywa się wiedzę o zasadniczych różnicach pomiędzy serwerami Red Hat i SUSE Linux Enterprise, specyficznych zagadnieniach prowadzenia procesu migracji z serwerów Red Hat do SUSE Linux, jak konfiguracja iSCSI czy serwera pocztowego. Dzięki szkoleniu osoby obeznane z systemem Red Hat Enterprise Linux 4 mogą szybko nauczyć się zadań administracyjnych wykonywanych w systemie SUSE Linux Enterprise Server 10. Po zakończeniu kursu są one przygotowane do zdania egzaminu praktycznego Novell CLP 10 Practicum i uzyskania światowego certyfikatu Novell Certified Linux Professional 10.

Zestaw szkoleniowy dostępny bezpłatnie w Internecie zawiera obraz płyty DVD z oprogramowaniem, podręcznik studenta oraz zeszyt ćwiczeń. Osoby zainteresowane szkoleniami prowadzonymi przez instruktora mogą zapisać się na trzydniowy kurs prowadzony w autoryzowanych ośrodkach szkoleniowych.

Więcej informacji o szkoleniu, na stronach firmy Novell.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.