Darmowy AVG Anti-Virus 8.0 już po polsku!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

AVG Anti-Virus Free Edition po blisko ośmiu miesiącach doczekał się polskiej wersji interfejsu.

Najnowsza wersja programu oznaczona jako 8.0.176a1400 dostępna jest teraz także w polskiej wersji językowej. Jest to bardzo dobra wiadomość biorąc pod uwagę fakt, że na to wydanie polscy użytkownicy musieli czekać dość długo - niemal osiem miesięcy, bo tyle minęło od premiery bezpłatnej, angielskiej wersji 8.0 w kwietniu. AVG jest jednym z najchętniej wybieranych antywirusów przez czytelników naszego vortalu, z pewnością więc wydanie polskiej wersji jeszcze bardziej poszerzy krąg jego użytkowników. Przypomnijmy, że w teście bezpłatnych programów antywirusowych przeprowadzonym przez dobreprogramy AVG zajęło wysokie, drugie miejsce.

Program AVG AntiVirus Free Edition 8.0 w najnowszej, polskiej wersji językowej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie