Darmowy edytor od Corela

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Corel udostępniła publiczną betę nowego darmowego edytora tekstu WordPerfect Lightning. Aplikacja ma być czymś pomiędzy klasycznymi edytorami a narzędziami do notatek.

WordPerfect Lightning jest podsumowaniem wcześniejszych starań w tworzeniu hybrydowej platformy w której skład mogą wchodzić zarówno zwykłe programy jak i sieciowe aplikacje. Lightning składa się z czterech takich komponentów: nawigatora, przeglądarki, notatek i centrum łączności.

Aplikacja pozwala na zarządzanie krótkimi notatkami, dokumentami Worda, WordPerfecta i PDF. Całość można łatwo synchronizować z webowymi aplikacjami dostępnymi na stronie Joyent.com. Program jest w fazie publicznych testów beta, przed pobraniem wymagana jest darmowa rejestracja, która jednocześnie daje dostęp do społeczności użytkowników.

Więcej informacji na temat aplikacji znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieOdcisk palca w dowodzie osobistym. Wszyscy będziemy brać przykład z Władimira Putina