r   e   k   l   a   m   a
reklama

Darmowy hosting w JAlbum

Strona główna Aktualności

O autorze

JAlbum to ciekawa, darmowa aplikacja służąca do szybkiego tworzenia efektownych galerii zdjęć (filmów, muzyki itp.) i publikacji ich na stronach WWW. Od dzisiaj, do programu dołączono darmowy hosting na nasze zdjęcia, ściśle zintegrowany z aplikacją.

Kilka dni temu ukazała się wersja 7.3 aplikacji, dzięki której od dzisiaj można skorzystać z darmowego hostingu oferowanego przez jej twórców. Do dyspozycji użytkownika jest 30 MB przestrzeni dyskowej, 2GB transferu miesięcznego i subdomena w domenie jalbum.net. Taka ilość miejsca powinna w zupełności wystarczyć do opublikowania całkiem sporej galerii. Osoby potrzebujące więcej przestrzeni mogą wykupić jeden z płatnych pakietów.

Co istotne, publikacja zdjęć jest bardzo prosta i sprowadza się do kilku kliknięć. Jeśli nie chcemy korzystać z bezpłatnego hostingu, możemy też przy pomocy JAlbum wysyłać zdjęcia na dowolne serwery obsługujące protokół FTP lub SFTP. Wraz z aplikacją dostajemy klika ciekawych schematów graficznych, ze strony twórców można pobrać kolejne lub stworzyć własne.

Najnowszą wersję aplikacji JAlbum można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Grafika -> Inne programy graficzne.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane